Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

Xmilden

Jedna za Arnolda, ale nechci vidět už nikdy více. Nečekal jsem filmový zážitek, který by dopadl uspokojivě, čekal jsem hroznou hovadinu a ono se to potvrdilo. Je to dost úlet natočít o synu Dia, kterak vyrazí na zkušenou do New Yorku. Dialogy typu: - "Nesměj se." - Arnoldova odpověď : - " A proč bych se neměl smát?" A to diváka čeká každé asi tři minuty. Nezábavné. Blbé. ()

havLord

Tento film je jako výkladní skříň* všeho, co se dá při tvorbě filmu pokazit. Je však zvlášť zábavné, když se naň díváte pod vlivem a v kruhu kamarádů. Arnold je v jednom kuse od pasu nahoru obnažen (což film zachraňuje) a vše, na co narazí, nemilosrdně převrátí. Taxík, medvěd, bagr, šestice chlapů, lavička, ... to všechno skončí na střeše. (100% za zábavu + 0% za film) / 2 = 50% a slabší tři boláky. *Shadwell TM. All rights reserved. ()

Boomstick

Tazko....tazko sa mi toto hodnoti.Neviem malo to svoje katastrofalne chvilky (bitka s medvedom,bitka s namornikmi,posledna bitka,jazda na koci,otrasne stvarneny olymp),ktorych bolo vyse ale aj par dobrych (hlaven dama v lietadle nemala chybu a Prezzie).Ale urcite musim povedat ze Arnie tu vypada jak uplny retard,stale sa tvari rovnako,nevie rozpravat a HLAVNE nevie vobec hrat.Dam tomu 2 hviezdy a budte spokojny. ()

fefee

Najvtipnejšia scénka: "vysokozdvižný vozík" :D najtrápnejšia scénka: "Medveď v parku". Takúto ptákovinu som už dlho nevidel. Nízko-rozpočtové Dé-čko amatérsky pozliepané do trápne-nevtipnej zlátaniny ukazujúcej každých 10min nabubrelosť holých Arnoldových plutiev... Čo už každý nejako začať musel a stále lepšie ako počiatok Stalloneho prvotiny alias Italského Hřebca. 1,5* ()

themic

Jedna hvězdička za Arnieho. Tenhle film je totální blbost bez jakejchkoli kompromisů. Arnold Stang se tváří v celym filmu na pěst, nejradši bych mu jednu natáhl. Akční scény jsou vtipně zpracovaný, scénář o ničem, tak jako celý film. Prostě Schwarzeneggerův první film.. Hodnotím * hvezdičkou 10% ()

• Film byl vydán pod názvem Hercules Goes Bananas, který byl později změněn na Hercules in New York, aby byl serióznější. (Danny F.)
  • Arnold Schwarzenegger nejprve nechtěl přijmout roli v této komedii. Nakonec jej přemluvil jeho přítel Reg Park, který si zahrál Herkula ve třech jiných filmech. (Džejkop)
  • Film byl kritizován za hrozné herecké výkony, zlé dialogy, nepřesvědčivé speciální efekty, zlé kostýmy a špatný make-up. (Danny F.)