Co je Andy?

• Kanada What's with Andy?
Animovaný / Komédia / Rodinný
Kanada, (2001–2007), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Andy Griffiths (kniha)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiálny text distribútora)

muoaner

Nějak mě to teda moc nechytlo ... a 70% má teda na tom vliv dabing Švarce. Opravdu, ale opravdu nic proti němu, ale nesnáším jeho hlas, který je provařený a nastrkovaný do 99% dabovaných seriálů, filmů, dokumentů a reklam. Je ho prostě všude až moc a zde mi nesedí už tuplem. ()

laserr

Hodnocení se u mě liší díl od dílu-některé jsou opravdu povedené, jiné zase vyloženě stupidní. Celkově čistý průměr svého žánru. ()

RedHot

Vzpomínám si, jak mě ve druhé třídě Andy inspiroval k tomu, abych předstíral, že naše rodina vyhrála milion. Jelikož jsem s maminkou nežil a otec se od společnosti úspěšně izoloval, trvalo dost dlouho, než se to provalilo. Do té doby se na mě nalepila celá škola, všichni mě hned měli rádi a pro učitelky jsem byl najednou dar. A tak se nedivím, že ten sympaticky nadabovaný zrzek kvůli podobným pitominám díl co díl riskuje ostudu a neustále se pouští do plánování dalších výstřelků. ()

frolish

Oproti ostatnym oblubenym serialom stanice Fox Kids to u mna s pribudajucim vekom uz trochu stratilo caro, no dobre si pamatam ako som to hltal a tuzil napodobnit kazdy Andyho forek :) ()

vito_corle

znáte seroš Co je Andy? Tak s tímhle animáčem jsem přečkal školní docházku. Postavičky sice mají své nedostatky a určitě to není vrchol kreslených seriálů, ale vylomeniny Andyho a jeho kumpána mi každé ráno zlepšily náladu. A co povýšilo seriál na velké umění? Český dabing. Super zábava! ()

Zalost

Když už nic, tak tomuhle seriálu musím k dobru přičíst relativně zajímavou nosnou myšlenku s "největším vtipálkem na světě". I když vyloženě vtipných momentů je tu poskrovnu, na seriál se dobře kouká. ()

Pradlík

Poměrně průměrný animáč vysílaný už dlouhou dobu českým Jetix. Vypráví o klučinovi jménem Andy, který doslova vyhledává průsery. Skvělý český dabing, a některé velmi zábavné epizody, většinu doby však bohužel vaše bránice zůstane v klidu. ()

helloween93

Velice povedený seriál o rošťákovi jménem Andy Larkin, který by asi vyhrál Guinessův světový rekord v počtu zavěšení "na něčem" za trenky. :D Od ranařů z tamějšího fotbalového týmu dostával vždy pravidelné příděly. Jo, jak já tenhle seriál měl rád. Poprvé jsem se s ním setkal na Fox Kids a pak jsem ho jeden čas sledoval na Super RTL, jmenoval se Typisch Andy! :D ()

fablefavorit

Jeden z nejlepších seriálů na Jetixu. Vtípky Andyho Larkina a jeho malého černého přítele Dannyho mě v dětství vždycky dokázaly rozesmát. Po nedávném shlédnutí trochu slabší, i tak ale byla příjemně nostalgická podívaná. "Účet, prosím!" ()

eFOXsize

Líbí se mi zpracování i děj. Takový animák pro starší děcka. Dřív jsem se u toho dost pobavila. Parádně odpočinkový seriál. ()