Co je Andy?

• Kanada What's with Andy?
Animovaný / Komédia / Rodinný
Kanada, (2001–2007), 28 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Predloha:

Andy Griffiths (kniha)

V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením. Andy se však nevzdává a stále chystá kanadské žerty a další fórky na své učitele, svou starší sestru Jen i celý zbytek města. (oficiálny text distribútora)

muoaner

Nějak mě to teda moc nechytlo ... a 70% má teda na tom vliv dabing Švarce. Opravdu, ale opravdu nic proti němu, ale nesnáším jeho hlas, který je provařený a nastrkovaný do 99% dabovaných seriálů, filmů, dokumentů a reklam. Je ho prostě všude až moc a zde mi nesedí už tuplem. ()

Steel32

Tenhle seriál mi připomíná chvíle mého dětství, kdy jsem se neustále těšila až na Jetixu poběží další díl. Co je Andy? byl rozhodně nejlepší seriál co vysílali a dokonce mě pořád baví i po tolika letech. Andy je neuvěřitelnej týpek, jeho vtípky jsou prostě skvělý, mají nápad a některý z nich by mě ani nenapadly, prostě to rozhodně zabaví! A oproti tomu co dneska vysílaj na Disney Channelu je Andy zlatá žíla. ()

laserr

Hodnocení se u mě liší díl od dílu-některé jsou opravdu povedené, jiné zase vyloženě stupidní. Celkově čistý průměr svého žánru. ()

RedHot

Vzpomínám si, jak mě ve druhé třídě Andy inspiroval k tomu, abych předstíral, že naše rodina vyhrála milion. Jelikož jsem s maminkou nežil a otec se od společnosti úspěšně izoloval, trvalo dost dlouho, než se to provalilo. Do té doby se na mě nalepila celá škola, všichni mě hned měli rádi a pro učitelky jsem byl najednou dar. A tak se nedivím, že ten sympaticky nadabovaný zrzek kvůli podobným pitominám díl co díl riskuje ostudu a neustále se pouští do plánování dalších výstřelků. ()

frolish

Oproti ostatnym oblubenym serialom stanice Fox Kids to u mna s pribudajucim vekom uz trochu stratilo caro, no dobre si pamatam ako som to hltal a tuzil napodobnit kazdy Andyho forek :) ()

vito_corle

znáte seroš Co je Andy? Tak s tímhle animáčem jsem přečkal školní docházku. Postavičky sice mají své nedostatky a určitě to není vrchol kreslených seriálů, ale vylomeniny Andyho a jeho kumpána mi každé ráno zlepšily náladu. A co povýšilo seriál na velké umění? Český dabing. Super zábava! ()

Zalost

Když už nic, tak tomuhle seriálu musím k dobru přičíst relativně zajímavou nosnou myšlenku s "největším vtipálkem na světě". I když vyloženě vtipných momentů je tu poskrovnu, na seriál se dobře kouká. ()

Pradlík

Poměrně průměrný animáč vysílaný už dlouhou dobu českým Jetix. Vypráví o klučinovi jménem Andy, který doslova vyhledává průsery. Skvělý český dabing, a některé velmi zábavné epizody, většinu doby však bohužel vaše bránice zůstane v klidu. ()

helloween93

Velice povedený seriál o rošťákovi jménem Andy Larkin, který by asi vyhrál Guinessův světový rekord v počtu zavěšení "na něčem" za trenky. :D Od ranařů z tamějšího fotbalového týmu dostával vždy pravidelné příděly. Jo, jak já tenhle seriál měl rád. Poprvé jsem se s ním setkal na Fox Kids a pak jsem ho jeden čas sledoval na Super RTL, jmenoval se Typisch Andy! :D ()

fablefavorit

Jeden z nejlepších seriálů na Jetixu. Vtípky Andyho Larkina a jeho malého černého přítele Dannyho mě v dětství vždycky dokázaly rozesmát. Po nedávném shlédnutí trochu slabší, i tak ale byla příjemně nostalgická podívaná. "Účet, prosím!" ()

eFOXsize

Líbí se mi zpracování i děj. Takový animák pro starší děcka. Dřív jsem se u toho dost pobavila. Parádně odpočinkový seriál. ()