Bill Hicks: Relentless

Veľká Británia, 1992, 61 min

Réžia:

Chris Bould

Bill Hicks

Bill Hicks nekompromisně komentuje každodenní témata jako jsou válka, kouření, sex, hudba, drogy a mnoho dalších. Záznam byl pořízen v Centaur Theatre v rámci Montreal International Comedy Festival 1991. (ČSFD)

m4xp4yn3

Obsahově hodně dobré, ale vadilo mi to Billovo neustálé pitvoření, kterým význam i vtip svých skvěle vypointovaných monologů citelně shazoval. ()

Schuldiner

Tak toto je asi Billův vrchol... A to hlavně v tom smyslu, že je to hezky ucelené, přesné, trefné a v podstatě absolutně nekompromisní. Nesmál jsem se tolik úplně po celou dobu tohoto jeho vystoupení, ale to neznamená, že mě to nebavilo způsobem naprosto ojedinělým! Tenhle cynik byl vážně brilantní a jeho humor....zkrátka trefil se mi do vkusu! I když já cynik nejsem. Ale humor je humor! Spousty těch vtipů jsem od něj už slyšel a viděl dřív, ale to není přece žádné mínus:-) ()

J. T. Kirk

Mnoho lidí si myslí, že Bill Hicks uměl pouze na všechno a všechny nadávat a to je všechno. V tom se ovšem pletou, všechno o čem mluvil mělo význam schovaný za sprostými slovy. Snad ve všem co kdy řekl s ním souhlasím a pokaždé se u jeho videí hodně pobavím. Bill je podle mě ten nejlepší komik, škoda, že umřel tak mladý... R.I.P. ()