Na televizní obrazovky se vrací oblíbený seriál spisovatelky Alexandry Berkové a režiséra Hynka Bočana s řadou skvělých hereckých výkonů. Již v době své premiéry počátkem 90. let vzbudil značnou pozornost, a to jak u diváků, tak odborníků z oblasti psychologie a manželského poradenství. Jistě právem, neboť autorce se podařilo nahlédnout na mnohé důvěrně známé situace manželských i obecně vztahových krizí nově a v nečekaných souvislostech. Záludné problémy lidských duší se neustále vracejí a budou se vracet v těch nejrůznějších podobách, i když ve své podstatě se příliš lišit nikdy nebudou. Vraťme se proto i my nyní ke klientům jedné psychologické poradny. Tam se vydává i redaktorka ženského časopisu Eva Pírková (I. Chýlková) na rozhovor s doktorem Fořtem (J. Hartl), který zde pracuje s klienty při skupinové terapii. V tuto chvíli ani sama netuší, jak klíčové pro ni toto setkání bude... (Česká televize)

Recenzie používateľa topi k tomuto seriálu (6)

Co teď a co potom? (1991)

Psychologický seriál Hynka Bočana staví na silných hereckých výkonech a skvěle zpracovaných skupinových terapiích. První čtyři díly patří Ivaně Chýlkové, ve kterých se potýká s problémy, které řeší nadměrným pitím alkoholu. Přesvědčivé až hrůza! V dalších pokračováních se podíváme do třináctých komnat dalším členům komunity, kterou vede Jan Hartl. Musím říct, že to má fakt sílu a s napětím jsem sledoval všechny další příběhy jednotlivých klientů, Zuzany Bydžovské, Tomáše Juřičky nebo Jany Šulcové. ()

Kruh (1991) (E02)

Sólo pro Ivanu Chýlkovou. V tomhle díle to rozjela na plný obrátky. A taky se na ni všechno sesypalo. Velká role! ()

Dveře (1991) (E03)

Vedle imrvére nalité Ivany Chýlkové ji v herecké parádě dohání Miloslav Štibich v roli nemluvného pana Tichého. Výkony, kterým se klaním. Mazec tohle sledovat. ()

Dno (1991) (E04)

Silné, opravdu velmi silné.... ()

Maratón (1992) (E06)

Díl Maratón je solidní psycho, když se Haně (Zuzana Bydžovská) v podvědomí zjevuje její mrtvý manžel a ona propadá halucinacím a depresím. Jirka (Tomáš Juřička) se do Hany zamiluje a jeho citové vzplanutí k ní je taky řádné šílené. Všechno zahrané velice přesvědčivě. Tenhle porevoluční seriál mě fakt hodně baví. ()

Staré děti (1992) (E08)

"Loučení" ve skupině byla vážně zajímavá terapie a těžko něco podobného v českém filmu hledat. ()