Fanita

Prvých 20 minút som zvládla len s občasným preklikaním a zrýchlením...ale tie ostatné uplynuly rýchlejšie za pomoci šípky doprava...príšerné...za Juliana jedna hviezda.. ()

MaideN-SK odpad!

Najprv som si myslel že to bude ďalšia priblblá teenagerska komédia. Ale toto nebolo ani len to. Osobne som tam nepostrehol nič zábavné a aj priatelia čo to pozerali a majú radi takýto typ filmov sa tam zasmiali asi 3x za celý film.Príbeh:Klasický americký romantickž slaďák kde sa kockáč zamiluje do krásnej striptérky, ona ho naučí žiť a on ju naučí že nieje handra... ach jaj nieje takého odpadu už dosť? Strih:Hrôza!!! Tak zlý strih som už dlho nevidel. Napr. chlapec stopuje pri ceste, v tom sa naňho vyrúti kamión ktorý ho skoro zrazí - záber na brzdiace kolesá kamiónu. V pribehu sekundy sa tie isté kolesá točia normálne a znova spomaľujú a preskočí to na záber ako chlapec zatvára dvere na kamióne. Tomu človeku by som už nožnice do ruky nedal.Cekovo je to nezáživný tuctový film s klasickými momentami a zápletkou, v tomto filme vieme predvídať úplne všetko, je to strata času. Jediná vec ktorá ma tu dokázala prekvapiť bola, ako sa to dievča dokázalo rýchlo prezliekať. Najlepšie to vidieť keď narýchlo opúšťajú dom, kedy má na sebe len modrú pánsku košeľu a zelený župan(?). V ďalšom zábre parkujú niekde inde a už má na sebe sukňu a ružový kabát :)) ()