ricci.s

Tak toto šlo mimo mňa, hodinu a pol sledovať jedného idiota v tmavej miestnosti, priviazaného ku kreslu, a jednu pomätenú ženskú, ktorá mu vyvádza nezbednosti, tak to chce poriadnu dávku trpezlivosti. Proti úchylárňam nič nemám, práve naopak, vyhľadávam ich, lenže toto mi neprišlo ani len trochu úchylné. Dokonca by som povedal, že som videl to najnudnejšie mučenie všetkých čias. Možno by sa dalo argumentovať, že psychický teror bol v tomto prípade dôležitejší ako fyzický, ale to ma teda nepreberie. Blbosť, žiaľ. ()

Snakefinger odpad!

Neuvěřitelný amaterský výměšek. Použít vodové barvy místo krve může fakt jenom naprosté hovado. Pro méně otrlé diváky opravdu nedoporučuji, protože i já jsem měl místy chuť hodit židli do televize, abych se zbavil této úchylárny. ()

Campbell odpad!

Tak tohle byla solidní kokotina. Celý film se odehrává jen v jedné místností kde pošahaná holka mučí chlapa. Ale ne že by ho nějak mučila ale spíše mu dělá naschvály. A tak si říkám proč jsem na film koukal celý? No asi protože jsem u něj vždycky vydržel jen 20 minut. Je to neuvěřitelná sračka pro diváky s nějakou divnou fetiší. Bohužel pro mě odpad. ()