Malí hrdinové 2

• USA Little Heroes 2
všetky plagáty

Charlie Burton a jeho dva šikovní psi Samson a Herkules se vydají s tetičkou Karen do přístavu, aby se podívali na lodě. A zatímco Charlie obdivuje lodě, jeho dva čtyřnozí kamarádi zachrání starého muže, který spadl do moře. Jejich odvážný čin neunikl televiznímu štábu, který se náhodou také nacházel poblíž a tak se zanedlouho objeví na televizních obrazovkách pohotová reportáž o dvou malých hrdinech. Navíc dostane Charlie i jeho psí kamarádi přímo před kamerou pozvánku do filmového studia. I tato jejich návštěva se objeví v přímém přenosu na televizních obrazovkách a právě tu uvidí i dva uprchlí vězni Carney a Slick, které kdysi policie dopadla právě díky Samsonovi a Herkulovi. Teď se oba padouši rozhodnou, že se čtyřnohým hrdinům strašlivě pomstí a vydají se za nimi do filmových studií. Na malé hrdiny si však nepřijdou. (oficiálny text distribútora)

wef

Je to vlastně jako film Sám doma, až na to, že se to neodehrává doma a hlavními postavami jsou dva psi. Navíc vypadá všechno zastarale a působí to trochu jako levná francouzská komedie. Jinak je to příjemný rodinný film. ()

Paity odpad!

Co dodat k filmu, který vykresluje dva psy jako dva geniální mozky. Tfuj.... neskutečné, co jsem to vlastně i napsal. ()