Apartmán č.16

• Česko Apartmá č. 16 (viac)
všetky plagáty

Gigolo Antonie Kamerling loví v hotelu starší ženy a pak je násilně okrádá. Boháč na vozíku Pete Postlethwaite mu poskytne azyl ve svém apartmá, dokonce ho hostí a zásobuje dívkami. Ale toto dobrodiní není zadarmo... (oficiálny text distribútora)

klerik

Tak trochu (možno aj trochu viac) erotický triler s veľmi dobrým scenárom. Protiklad úchylnosti a mladíckej nadržanosti. Do istej miery film o tom, koľko človek znesie pre peniaze a kde pri tom nachádza hranice. Pointa možno nepresvedčí úplne, ale je tu pár zaujímavých zvratov a obstojná "bytová" atmosféra... ()

Kryšpín

Dal bych dvě hvězdičky, ale líbili se mi dialogy, které tam padali. Sem tam padla nějáká ta nudná pasáž, ale velmi působivé a někdy očekávané. Film zobrazující, že člověk pro peníze udělá cokoliv, ale přesto mu v tom brání instinkt a různé pocity. Občas jsem si připadal jak v erotickém filmu, ale to se záhy změnilo. ()

Juto

Apartmán č. 16 je erotický, násilný a pútavý film a odporúčam ho pre veľmi špecifickú verejnosť, ktorý určite zaujme príbehom. 6/10 ()