Model House

Modelky, které přespávají v odlehlém domě, jsou terorizovány vetřelci. (JasonCZ)

pornogrind

Tak tohle byl hodně slabej Home invasion kde pětice modelek čelí v odlehlém domě útočníkům(totální amatéři) kteří si na jejich slávě chtějí namastit kapsu. Snímek kterej nemá čím překvapit a hlavně zaujmout. Pakliže vám teda ke štěstí nestačí těch 5 (ne)hereček/modelek, stupidní dialogy, minimum napětí a minimum krve(s čímž je spojeno, že na nějakej gorefest můžete rovnou zapomenout). Za mě nebrat. 1hvězda ()

Kudly4

Jsem si při sledování vzpomněl na vynikající Girlhouse. Ten je ale ve všech směrech o několik levelů jinde. Holky tu ošklivé sice nejsou, ale hraní jim moc nešlo a pokud čekáte alespoň nějaké odvážnější scénky, tak budete zklamaní, stejně jako já. Jedny kozy, víc ani ťuk. Polovinu stopáže, se tu jen tlachá a po příchodu "únosců" jsem měl pocit, že sleduji komické vystoupení. Vraždy jsou natočeny tak nějak oukey, top scéna - úvod + sklenička v oku. Jedná se o TV film, z tohoto hlediska asi dobrý, ale mně to nestačilo a v závěru, jsem se už děsně moc nudil. (31. hodnocení) ()

Arsenal83

Výstava plaviek a instagramových statusov, pričom herečky vybrali tak, aby boli akože modelky, lenže zabudli na to, že majú byť aj herečky. Invázia do domu smiešna až do takej miery, že nikto tie modelky nechce ani znásilniť. No kto by tomu uveril 😆 ()

oveckaoa

5 modelek je v chatě ve , které je  přepadne chlápek a ženská a později povolají dalšího chlápka. Unesou je a dají jim na mobily zprávy , že potřebují peníze na nějakou ´´charitu,, , když se vybere milion slibují jim, že je pustí samozřejmě se to zvrtne  a někdo zemře. Bohužel na home invasion je to slabé k nějakému násilí a gore (sklenice v oku) tam dojde zhruba až na konci a většina zabití je zastřelením. Ani herečky za moc nestojí máme tady tlustou zrůdu, nějakou Španělku, jednu kudrnatou a zbytek je nezajímavý. 20 procent za film 20 za úvodní scénu a  tu gore scénu.  Herečka z Halloweenu II od Zombieho. P.s nikdy nedržela v ruce zbraň a nestřílela a zabila ho na poprvé dobrá pohádka. P.s. 2 Ten konec je co za sračku jak to přežila? ()

Arach.No

Nepřekvapivý home invasion, který je ze začátku ozvláštněný zasazením do vděčného prostředí skupiny modelek v jednom domě. Bohužel, příběh ani postavy ničím nepřekvapí. Role jsou správně obsazené (herečky jen občas v rámci žánru přijatelně prkenné), scény smysluplně zrežírované, ale charaktery jsou příliš jednoduše načrtnuté a scénář si jen odškrtává nezbytné body, kterými musí projít, a dialogové výměny, které nám v jedné větě sumarizují podstatu každé z dívek (občas přidáme nezbytné trauma, ze kterého se nic nevyvine). Nic z toho by nevadilo, pokud by Model House byl točený s nadsázkou a humorem, ale ve snaze o budování napětí a strachu bohužel selhává. Rozhodně se nejedná o průšvih, nebo vyloženě hloupý film. Jen v něm není nic natolik zajímavého, aby stálo za to ho někomu doporučovat. ()

Časové pásmo bolo zmenené