V příběhu seriálu Lež na pláži majitelé úspěšného IT start-upu Hynek, Gabriel a Štěpán ohrozí zájmy nebezpečného mafiána a musí prchnout z Prahy. Na útěku najdou azyl v hotelu, kde se pod falešnými identitami vydávají za barmany. Musí rychle zmizet ze země, vezmou tedy starou dodávku a prchají za hranice. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, ve kterém právě čekají příjezd tří barmanů. To se Hynkovi, Gabrielovi a Štěpánovi hodí, půjčí si jejich identitu a zůstanou na noc. Ráno mají v plánu zase pokračovat, jenže v hotelu pracují tři zajímavé české holky – Jarmila, Adéla a Hanka. A ty za malé zdržení určitě stojí. (TV Prima)

Recenzie používateľa aiden.pierce k tomuto seriálu (2)

Útěk (2024) (E01)

Já mám pocit, že tady recenzenti nevědí na co koukali. Tenhle seriál je “televizní odpočinková věc pro pobavení”. Nic víc, nic míň. A hodnotit to příběhem a výkony vedle vysokorozpočtových seriálů (viz. Netflix) nemá vůbec cenu. Prima se tady snažila o oddechovou jednoduchou věc, která bude vypadat lépe, než jiné jejich práce tvořené ve studiích (Eliška a Damián, Zoo a další). Seriál je normální fajn oddechovka u které by člověk neměl hLuBoCe rozebírat motivace postav, příběh a další části. A nemá cenu ho srovnávat na stejné škále, jako napr. Sex Ed, Stranger Things, nebo já ani nevím. A pokud divák hledá tohle, nemá koukat na televizi ve 20:15. Lidi se musí naučit rozlišovat TV a Světové streamovací platformy. Jsou to úplně jiné věci.  A proto i asi dávám 4 hvězdy.  1. Abych naštval chudáky dotčené seriálem  2. Protože seriál splňuje přesně to, co očividně chce a na nic víc si nehraje. Splňuje to v pořádku a na škále těchto televizních prací je podle mě na vyšší půlce ()

Barmanská soutěž (2024) (E03)

Seriál hezky stoupá kvalitou. Myslím si, že si své publikum brzy najde a zbytek lidi už nebude blbnout ()