Gabriel, Štěpán a Hynek, tři mladí ajťáci z Prahy na útěku před všemocným mafiánským kmotrem, našli azyl v hotelu na chorvatském pobřeží. Zatímco se snaží najít servis, kde můžou opravit porouchaný barbus, Gabriel je rád, že může trávit víc času s Adélou. Pokud ale budou chtít dál zůstat v hotelu, musí vyřešit, jak se zbavit barmanů, za které se vydávají. Nečekaně přijíždí Martin, bývalý kluk Adély, a potkává se i s Hankou, kterou zná z dřívějška. (TV Prima)

ohneta

Druhý dík super, pobavil mě skvěle. A komu se to nelíbí at si to přepne na něco jineho. Já jsem byl spokojený, herci taky v pohodě a prostředí prostě paráda. Už se těším na další díly. ()

hirnlego

My jsme se tu ubytovali na 3 cizí kluky. A když ti 3 cizí kluci dnes přijedou a přihlásí se na recepci, tak jsme nahraní. Protože nejsme ti 3 cizí kluci, ale úplně jiný kluci. A to bude špatné, m-áno? Dialogy k tomuhle seriálu jsem napsala o velký přestávce, neni zač. ()

walkingdead odpad!

Tímhle tempem bude mít prima brzy na kontě víc seriálů než Eric Roberts filmových rolí. V obou případech je to jedna větší sračka než druhá a tentokrát se v tomto směru "zadařilo" skutečně mimořádně. Tam není fakt nic. ()

• Jednoho z barmanů, jejichž identity si přisvojili hlavní hrdinové, si zahrál sám režisér seriálu Vojtěch Moravec. (Teres)