Série(3)

Recenzie používateľa Razzor_82 k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2022) (S01) odpad!

Tak nám TV Nova stvořila SKurvivor. Hmmm, nejdrsnější reality show říkáte? S dekami, zápalkami, příbory a dřevěnou platformou pro přístřešky. To i můj syn to má těžší na letním skautském táboře. Debilní střih, kdy se přeskakuje po dvou minutách z kmene do kmene a neustálé záběry pláží jsou otravné. Místo nudných keců hlavně na kmenových radách by diváka zajímalo co trosečníci jedí, jak rybaří a tráví čas na ostrově. Odporně dlouhé a nezajímavé tlachání hráčů prošpikované reklamami. Sestříhat na hodinu by stačilo. Za měsíc natáčení odstoupili 3.celebrity. Je na čase to přejmenovat na show "Odpadlík" 0/10 ()

Season 2 (2023) (S02) odpad!

"Já jsem nikdy celé brambory nevařila." Tupé celebrity se jedou zviditelnit na rádoby drsnou dovolenou. Nova nám přidala další ingredienci do této bramboračky.  Do hry budou přibývat nový hráči. To je asi poslední zářez, jak udělat z tohoto pořadu totální frašku. Určeno výhradně pro primitivní publikum. 0/10 ()

Season 3 (2024) (S03) odpad!

Další fraška jménem S(K)urvivor made in Nova! Plejáda trapných celebrit, pitomých drben a nabušených svaloušů. Pilotem se musíte doslova prokousat přes sáhodlouhé rozhovory a nezáživné medailonky. Klasicky otřesné ozvučení a plno soutěžících, které to nebaví a chtějí jít po pár dnech domů. 0/10 ()