Série(3)

Recenzie používateľa phoenixer k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01)

Proboha proč? Tohle obří promo se vydařilo, ovšem samotná soutěž je pouze Lidl verze a nemá s původním konceptem nic společného kromě názvu. Mělo to mít rychlost, ráznost a emoce. Místo toho koukám na natahovanou taškařici. Kamerově je to strašná bída, ale ten střih? To je teprve odpad velebnosti. Všechno nám pustí 3x (co kdybych náhodou neviděl detail toho, jak tam někdo uklouzl a narazil si prdel). Do toho kvůli covidu odcházejí a přicházejí soutěžící, takže je v tom hroznej bordel. Třešničkou je moderátor, který mluví… jako… kdyby… každé… slovo… gradovalo… napětí. Přitom spíš zní jak idiot. Pokud se nestane zázrak, tak tohle dopadne vážně na dno českých reality-show. A abych nezapoměl, každým dalším dílem graduje i hudba. Prvně jsou tam nesmyslně přeboostovaně hlasitý pop hovna z roku 2000 a v dalším díle dají temně dramatickou hudbu k souboji, co spíš vypadá jako procházka po pláži. Bravo. ()

Season 2 (2023) (S02)

Skvělá práce ve střižně. Onřej Novotný konečně nezní jako po lobotomii, ačkoliv ta postprodukce stále dělá příšerné drama tam kde není a přetváří realitu do exkrementů. Druhá série je sice o něco málo lepší než první, protože se částečně poučili z chyb, ale další nové chyby produkce opět vytváří. Absolutně nepochopitelná součást "nových" pravidel jako třeba genderově vyvážené kmeny. Na papíře ten cast vypadal docela zajímavě, ale po pár epizodách nevim komu bych to přál vyhrát. ()