Série(3)

Recenzie používateľa Adoshek k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01) odpad!

Ne,ne a ne....toto se opravdu nepovedlo. Nudne,utahane,o strihu a kamere se nema smysl bavit. Absolutne nedivatelne pri soutezni hre. Hned od zacatku vsichni deky a podlahu pro stan/pribytek? Wtf??!! Jsem zvedav,kdy to Nova zabali s prime timem a posune to kvuli spatne sledovanosti do jineho vysilaciho casu. ()

Season 2 (2023) (S02) odpad!

Ještě větší sračka než jsme doufali :-D Ne, teď vážně….Nova se z toho průseru před rokem vůbec nepoučila a naservírovala nám tutéž parodii na originální Survivor, s kterým má společného možná logo s názvem a to, že jsou lidi na ostrově. Jinak opakují ty samé chyby jako loňský rok - velmi špatný výběr soutěžících, kteří dostanou hned od začátku skoro vše (desky na podlahu, deky, nádobí apod.); nesmyslně nudné, dlouhé, opakující se soutěže; duel po hlasování rady o vypadnutí a tak bych mohl pokračovat dál.  Napadá mě jediná otázka: "Bože…PROČ????!!!!". Člověk by si myslel, že po loňském brutálním hejtu ze strany diváků a skalních fanoušků (kdy se koneckonců i sami tvůrci obraceli na diváky, aby jim pomohli tu "soutěž" tak nějak dovést aspoň do důstojného konce/což se jim stejně nepodařilo/), že se Nova poučí a buď se na celého Survivora vykašle, protože ho neumí a nebo si z toho něco vezme a udělá z toho když ne pravý Survivor, tak aspoň českou odnožý alá Robinsovův ostrov, který byl dívatelný a sklízel vcelku úspěch. Nestalo se ani jedno a máme tady tu samou sračku znova, podruhé. ()