Už brzy se životy skupiny Čechů a Slováků změní a vy budete mít příležitost sledovat jejich cestu v nejdrsnější reality show světa. Proti sobě se postaví dva kmeny složené z těch nejodvážnějších a nejdrsnějších kandidátů. Jejich dobrodružstvím vás bude opět provázet zkušený Ondřej Novotný. Každý ze soutěžících se postaví jedné z největších výzev svého života a bude čelit neúprosným podmínkám. O hladu, v izolaci a bez civilizačních výdobytků. Budou si muset poradit nejen se svými soupeři, džunglí, nedostatkem potravin a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Aby přežili, budou nuceni si vlastnoručně postavit bezpečné přístřeší, založit a udržovat oheň a zajistit si potravu. Čeká je vstup do neznáma, kde se může situace nečekaně změnit každou vteřinu. Survivor Česko & Slovensko 2023 bude fyzicky i psychicky náročnější než předchozí ročníky, plný nových výzev a nečekaných zvratů. Podmínky na ostrově v Dominikánské republice budou drsnější. Soutěžící zakusí opravdový život v divočině na vlastní pěst. Přežije ale jen jeden z nich a ten si odnese 2 500 000 Kč. (TV Nova)

Bantarian odpad!

Ach. Jeden krok vpřed, tři kroky vzad. Jinak to snad ani nelze popsat. Vážená Novo, tato slova jsou pro tebe. My diváci si přejeme úplně obyčejnou řadu survivora, kde jsou podmínky a pravidla stejná jako v originálu. Nikdo nechce sledovat „celebrity“. Chceme jen obyčejné sympatické, možná trochu charakterově zajímavé lidi, které lze od sebe snadno rozeznat. Co se podmínek týče. Ani naservírovat jim prkna, ohniště, dokonce deky a termosky nedokazuje přežívání v divočině.  S vyjímkou termosek to můžete dát postupně do odměn. Soutěže: Máte 10 lidí v každém kmenu, tak je zapojte ať soutěží najednou a naučí se spolupracovat. Výzvy na body mají smysl jen u velmi krátkých soubojů. Pravidla: Nevymýšlejte si prosím vlastní „vylepšení“. Nejde Vám to. Duel vyřazeného s jedním nevyřazeným účastníkem je zbytečný a hlavně nefér. Sociální hra v kmeni tak ztrácí úplně smysl, když ho může vyřadit jediný soutěžící. No a nakonec ten střih. Opravdu by byl takový problém tu soutěž nejdřív natočit, pak ji sestříhat aby dávala smysl a pak teprve odvysílat. Věřím, že by diváci vydrželi počkat si. ()

partyman767 odpad!

Tak po zklamání z první série a po dlouhém váhání jsem se rozhodl shlédnout jeden díl druhé řady českého Survivora. Zrovna dávali 3. nebo 4. díl ... ... první zklamání bylo, že soutěže jsou stále na body a působí tak nudným dojmem, když se neustále opakuje stejná výzva. ... druhé zklamání přišlo, když se na ostrově objevili nejací noví účastníci a údajně by měli postupně přicházet ještě další soutěžící. ... třetí zklamání bylo, že je díl roztažen zase na nějakých 2,5 hodiny. Na další zklamání jsem už fakt neměl chuť tak jsem to asi po 1-1,5 hodině prostě vypnul a myslím si, že se bez dalšího českeho Survivora asi obejdu. ___________________________________________________________________________________________________________________________ Dovolím si menšího doplnění mé původní recenze, po uplatnění tzv. "gender pravidla" ve 14.epizodě. Ač už jsem na českého Survivora zcela zanevřel a nesleduji ho, nebyl jsem bohužel ušetřen zaregistrování dalšího prznění veleúspěšného originálu. Pokud o tom kdo vyhraje nerozhodují schopnosti hráče (tj. jeho fyzická, sociální a mentální hra), ale štáb a moderátor, tak je celý pořad naprosto zbytečný. A štáb může rovnou přejít k vyhlášení vítěze, kterého si sami uznají za vhodného .... aspoň si celou tu šaškárnu odpustíme. Měl jsem vždycky pocit, že český Survivor už dávno klesl na naprosté dno, ale jak je vidět, mýlil jsem se … to dno nás teprve čekalo. Pokud by někdo navrhl petici, aby NOVA vzdala další pokusy a přestala prznit značku „SURVIVOR“ tak budu mezi prvními kdo ji podepíše ()

Redyx1 odpad!

Hnůj a žumpa nejhoršiho kalibru!Taková prasárna, kterou normalně nevydrží sledovat bez zvracení i retardovani diváci nejhoršího kalibru...a je vůbec drzost,že nějakého patvora Tohle vůbec  napadlo Takovou  zvrácenost, pustit do českých televizí.... ()

sunshine29 odpad!

Koncim, neda se na to divat. Genderove pravidlo a diktator Novotny byly posledni kapkou. Doufam, ze vyhraje jedina normalni Johana a ze treti serie uz proboha nebude, ty penize at daji radsi utulkum nebo na charitu, misto podpory tehle frasky. ()