Dzeyna

Je to super, nicméně AJ vypadá většinu času trochu autisticky, což asi nebyl záměr. Navíc bylo divné, že Brooke, jako starší holka, randila se 14ti letými kluky, ale budiž. Podnikatelsky je to dost nabité. ()

Destoroyah

Ja nemám slov... Poďme pekne od začiatku. Narazil som na tento rádoby film o ktorom som v živote nepočul a keďže som sa nudil tak som sa rozhodol že tomu dám šancu. Nečakal som nič veľké, jednoducho som nečakal že mi to nejakým spôsobom odpáli dekel a budem iba vygumovane pozerať na obrazovku ako keby som pozeral niečo čo mi zmení život. No opak je pravdou a tento film mi dekel odpálil a to nie len tak obyčajným spôsobom. Po skončení filmu som zostal sedieť a z očí mi tiekli slzy šťastia a smútku. Prečo o tomto perfektnom filme nikto nevie? Dvaja najlepší kamaráti si chcú cez leto zarobiť nejaké tie vreckové a za svoje celoživotné úspory si kúpia Snack Shack no do cesty sa im pripletie jedno dievča ktoré im tak trocha rozdelí cesty. Tak jednoduchý príbeh a tak geniálne spracovaný... Toľko emócii, podarený summer vibe, perfektná chémia medzi hercami a aj postavami a dobrá hudba je len maličká časť vecí ktoré dokážem vychváliť. To čo sa tu snažím popísať tak na to neexistujú slová. Ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí ale toto bolo podľa mňa naozaj bezchybné. ( Každý film má chyby ale som až príliš očarený kúzlom tohto snímku. ) HODNOTENIE: 10/10 ()