Wonderful World

• Južná Kórea Wondeopul Woldeu (viac)
Dráma / Thriller / Mysteriózny
Južná Kórea, 2024, 14 h (Minutáž: 60 min)

Eun Soo-Hyun (Nam-ju Kim) je profesorkou psychologie a slavnou spisovatelkou, ale její život se zcela změnil. Jejího syna totiž potkal nespravedlivý osud. A co je ještě horší, osoba odpovědná za smrt jejího syna není trestána zákonem. Eun Soo-Hyun ztrácí naději s tímto světem. Rozhodne se potrestat osobu odpovědnou za smrt jejího syna sama. (HanzoBureshi)

Gada

Tento seriál je zářným příkladem skvělého vyprávění, bezchybného provedení, úžasných hereckých výkonů podtržené skvělou hudbou. Byla to jízda plná emocí, bolesti a smutku. Žena, která přijde nespravedlivě o své dítě v záchvatu vzteku usmrtí pachatele. O několik let později se setká s mladým záhadným mužem, který má podle všeho k pachateli blízký vztah. Příběh je velmi dobře napsaný s vynikajícími dějovými zvraty. Úžasné herecké výkony byly jednou z největších předností seriálu. Všem jsem všechno věřila. Probrečela jsem s nimi mnoho scén. Cha Eun se mi vždycky líbil, ale nikdy mne nezaujal jako teď. Nasadil si do budoucna laťku opravdu vysoko a já mu přeji více takových rolí. Co říci na závěr. Bylo to těžké, srdcervoucí, ale nádherné. Úžasný svět určitě bude stát za Váš čas. ()

HanzoBureshi

To jsem si vylosoval další seriál, kterému budu muset udělit plný počet hvězd? Jdeme na to! Jedná se o seriál, ve kterém hraje největší roli opět revenge záležitost, pro kterou mám vždy slabost. Je tu menší změna v tom, že se kromě té pomsty tu je dost velká i dramatická stránka. V The Glory se mi líbilo více, že se jednalo o pomstu z drsnějšího a dost psychického prostředí. Wonderful World nabízí trochu jiný styl, protože také velmi tlačí na emoční stránku, a také problémy v rodině, které jsou ale naprosto skvělé vybudovány ve velkou a napínavou nálož. Naše země by se měla sakra co učit! První díly mi ze začátku přišly takové obyčejnější, jenomže poté mi došlo, že se jednalo o pěknou předehru, ze které v budoucnu budou vyrůstat samé cliffhangery, které se každým dílem předháněly, to je naprosto skvělé. Příběh je tedy do puntíku bez jediné chybičky. Díky té pestré a čisté vizualizaci se na to koukalo parádně. Nam-ju Kim byla naprosto skvěle, to samé Kang-woo Kim. A Eun-woo Cha hrál svoji roli též neskutečně. Všem těm postavám jsem držel palce. A ta hudba? Čekám na oficiální vydání!!! Progress od 이성구 je naprosto epická skladba!!! Potřebuji to!!! Mé hodnocení: 10/10 ()

skorpik42

Nazvala by som to emočnou smršťou, lebo čo so mnou tento seriál porobil, neviem, kedy sa z toho spamätám. Nedokázala som to pozerať v jednom ťahu, nakoľko by som vyplakala rieku (pochopia všetci, čo majú deti). Tie herecké výkony boli úžasné. A nie len Kim Nam Joo, ale pre mňa bol neskutočný aj Kim Kang Woo (keď sa bol ospravedlňovať svokre za neveru, to mi padla sánka) a Cha Eun Woo je každým seriálom lepší a kvalitnejší herec. Celkovo išlo o skvele spracovaný scenár, v ktorom činy postáv dávali zmysel a napínavá dejová línia sa udržala až do konca seriálu. Celý dej bol podkreslený výbornou hudbou, ktorá často vyvolávala spolu s dejom veľmi silné emócie. Osobne ma to zobralo a budem nad tým ešte nejaký čas dumať. ()