The Sign

• Thajsko ลางสังหรณ์
všetky plagáty

Od té doby, co si Tharn dokáže vzpomenout, má vize o lidech okolo něj. Dokáže vidět to špatné, ale i to dobré. Když se milý a veselý Tharn setká na výcviku speciální vyšetřovací jednotky s chytrým a okouzlujícím Phayu, má pocit, jakoby se znali už dlouhou dobu. (Skylar)

emkon

Ambice tvůrců vytvořit něco tak odlišného od současné BL produkce se zde vydařily téměř dokonale. Nesledujeme zde žádnou školní nebo kancelářskou romanci, ale drsný příběh na pozadí elitní policejní vyšetřovací a zásahové jednotky, příběh s fantasy zápletkou. Přesněji řečeno, kriminální zápletka zde jasně dominuje, takže seriál je plný akčních a bojových scén, s neuvěřitelně rychlým sledem událostí. Herecké obsazení hlavních rolí je opravdu skvělé. Billy a Babe dali svým postavám hodně emocí, a jejich společné chvilky jsou vždy srdci a oku lahodící. Mínusem jsou díry ve scénáři (například scéna pádu z útesu), a nízkorozpočtově vypadající přestřelky, kde nikdo nic pořádně netrefí. Zvláštností je také hodně rozdílná délka epizod, od 48 do 88 minut. Seriál jsem si ale velmi užíval, a velmi jej doporučuji. 90%. ()