DarkGame

• USA DarkGame

Odhodlaný detektiv závodí s časem, aby zastavil zvrácenou herní show na temném webu, kde jsou zajatci nuceni soutěžit o život. (FunDinDung)

pornogrind

Film s pro mě velice lákavým tématem což je Dark Web. Tenhle film nabízí story v němž hraje Dark Web velice důležitou roli protože přes něj je streamovaná jakási zvrácená hra v níž jsou lidé nuceni bojovat o svoje životy. Máme tu taky detektiva a jeho tým kterej této věci chce přijít na kloub. Popravdě jsem čekal asi větší masakr. Doufal jsem, že zvrácená hra dostane víc prostoru před vyšetřovací linkou ale bylo tomu přesně naopak. Navíc žádný extra násilí(né víc než v jiných filmech) nečekejte. Od režiséra Howarda J. Forda kterej má na svým kontě třeba parádní zombie zářezy(už je to sice pár let) jako The Dead(2010) a The Dead 2: India(2013) jsem čekal rozhodně víc. Lepší 2hvězdy. ()

Dombzila

DarkGame je vcelku fajn hororová detektivka, která nenadchne, ale ani neurazí. Nenudí, netáhne se, ale nijak nevyčnívá, což je škoda. Záporák je poměrně solidní a protagonisté také moc nezaostávají. Jen škoda, že tu chybí gore. Ten by snímek výrazně vyšvihl a podpořil by jeho povedenou atmosféru. Jako jednohubka na volný večer tak tenhle film obstojí slušně, ale nějaká bomba to zase taky není. 58 % ()

Astaroth12

Dark Web ponuka širokú škálu možnosti, ako zapôsobiť na publikum a tento film je dôkazom, že sa dá ľahko vybrať aj zlá cesta. Hlavne mi tu vadila tá detektívna linka, ktorá bola nezaujímavá až hlúpa. Ďalším mínusom filmu sú až detinské súboje a tak vraždy už hádam suchšie ani vyznieť nemôžu.  Ale co mi najviac na filme vadilo bol ten maskovaný zmrd. Že bol škaredý som si uvedomil aj keď mal masku, dúfam, že si ju berie aj do kostola, s ňou je rozhodne zaujímavejší. Tvorcovia sa rozhodli viac staviť na policajne vyšetrovanie a tak vražedná misia išla do ústrania a to pri takomto koncepte je nemysliteľné. Za slabý námet a spracovanie aj slabé hodnotenie. Slabá 1*. ()

oveckaoa

A tak mě to zase sedlo mám rád tyhle filmy s námětem, že několik lidí bojuje o život. Něco podobného tu už sice bylo třeba tady Smrt on-line (2008)  ,ale nevadí. Chlápek po internetu vysílá ruskou ruletu kde se zabíjejí lidi a způsob smrti volí sledující na internetu (bohužel chybí gore je tam naznačena jen jena scéna jak zabíjejí ženskou motorovkou a ukázaná jedna smrt jak chlap pije čistící prostředek)   . Snaží se ho chytit policajt co mu jeden kriminálník zabil ženu a dítě a ten kriminálník mu i pomáhá. Potěší i otevřený konec s možným pokračováním co doufám, že vznikne. 80 procent ()

figliar

Nejedná sa originálny horor, ani o film z ktorého by divák mal sadnúť na zadok, ale na zabitie nudného poobedia úplne stačilo. Vraždy a duely boli bez nápadu a správanie „hráčov“ bez logiky. Stačilo trochu viac prešpekulovať princíp Ruskej Rulety a mohlo to dopadnúť lepšie. Ale na druhú stranu, aj o veľa horšie. ()