Život Bretta Bumperse, mozku stření školy Martina Van Burena, se brzy změní. Bezhlavě se zamiluje do Samanthy, místní krásky a vzápětí dostává tajemný dárek: tři přání, která se mu mají vyplnit. První splněné přání - Samantina láska - ovšem předznamenává sled podivných událostí, které se začínají kolem něj odvíjet. Nejlepší studenti jeden za druhý umírají. Nad školou visí rouška tajemství. Když začne na škole čmuchat místní policie, Brett se začíná ptát sám sebe, zda mezi jeho schopnostmi a vrahem neexistuje nějaké spojení. Je Brett vrahovu příští obětí, nebo jeho spojencem? Brettův vztah k Samanthě se prohlubuje, roste však i pocit viny. Tuší, že kdyby využil svého posledního přání a nechal ji odejít, stala by se Samantha příští obětí. Co udělá, aby ochránil ženu, kterou miluje? (oficiálny text distribútora)

Modráček

To žánrové zařazení mezi horory tvůrci nemysleli vážně, že ne? Toho nechtěnýho humoru tam totiž bylo až přespříliš. Počínaje dech beroucí dedukcí soudní znalkyně, z které mi cukaly koutky od ucha k uchu (a to snad ani radši nemluvím o hereckém obsazení této postavy). Od odpadu tenhle komediální ne/horor tak zachraňuje pouze překvapivá pointa v závěru. ()

Louie

No tak na tenhle film jsem narazil úplně náhodou. Zpočátku to vypadalo na teenagerovskou komedii bez humoru s celkem milou šťabajznou, pak se to zvrhlo ve vyvražďovačku bez atmosféry... Takže největší zábavou nakonec bylo hledat scriptové chybky, jejichž vrcholem jsou asi vstupy na půdu, které se záběr od záběru stěhují do různých místností... ()

mira.l

Do prdele, to mělo být jako co?? Horor s prvky romantiky nebo romantika s prvky hororu? Nějak to nefungovalo ani jedním, ani druhým směrem... Nějak nejsem fanda tohoto žánru, to přiznávám, ani vlastně nevím, jak jsem se k tomuhle kusu dostal, tak jsem si řek, jednou za čas - budiž něco takovýho shlídnout, ale jestli jsou všechny nebo aspoň většina hororů tak pitomých, tak zůstanu radši u toho, co se mi líbí...Snad jediná zaznamenáníhodná originálnější pasáž je to oběšení na kandelábru, i když i to bylo v detailech divný... ()

Crazynka

Nic moc horor, chyběla mu atmosféra, spád a scény byly lehce předvídatelné. Závěr byl lepší, dobrá pointa. Za toto 2 hvězdy. ()

Bilky

aj ja som nexapal...najprv tínejčlávstory a nestastna laska, potom Jason a podobna sebranka ala VRESKOT a nakoniec odhalenie tak stupidne ze neverim vlastnym ociam! ()

Milano182 odpad!

Nejspíš nejhorší horor, který jsem kdy viděl, ne-li nejhorší film vůbec. Na strach jsem ani nepomyslel, to bych ještě přežil, ale ty výkony! Kde na ty herce přišli? Například smrtící scéna na konci filmu byla reálná asi jako Kačer Donald, nevěřil jsem jim ani to, že ta tráva pod nimi byla opravdová. Stručně a jasně je to film k smíchu. ()

jackstifler

Proč tak slabé hodnocení? Za mě hodně povedené, samozřejmě jsem se nebál, ale tak či tak mě to potěšilo a rozhodně nezklamalo, dal bych 4 hvězdy, ale 1 přidám za Češství (nic se vám nelíbí, vše kritizujete, prostě ''ideální'' národ) ()

Gmisiycs

Podívat se na film patnáct-dvacet let po jeho natočení, přináší potřebný nadhled. Filmové teenegerky jsou dnes pomalu staré báby, a i když tady nevytáhly kozy, během času se jim to povedlo ještě mnohokrát a často nechtěně, což mají mazlíčci rádi (boobs leaked & často i pussy leaked). Takže srážení hvězdy za teen-horror bez koz si mohu odpustit a z původního odhadu 3* jsou 4* i proto, protože mezitím spousta lepších rejžů a herek natočilo spoustu horších sraček. Takže dámy a pánové, já tento lehký komediální horror doporučuji, zvláště je vhodný pro líné letní odpoledne, nebo jako první horror v životě pro vašeho desetiletého cvrčka. ()

Nikol45

Též nechápu nízké hodnocení ostatních. Ano nebyl to takový ten horor kde lítají hlavy, řežou se ruce a jsou vidět střeva. Mě to přišlo takový velice příjemný lehký horůrek s prvky komiky na odlehčení. Rozuzlení bylo zajímavé. A negativa nějaké mám a to dvě. Nezajímavé obsazení a finální rvačka ()