Pět rande naslepo

• Austrália Five Blind Dates

Lia věnuje víc času svému podnikání než hledání lásky. Když jí věštkyně řekne, že její milostný život a čajovna jsou propojené, rodina a nejlepší přítel ji donutí jít na pět smluvených schůzek naslepo. (Prime Video)

oveckaoa

Ženská zdědila po babičce peníze za , které si vybudovala čajovou kavárnu   tam si zaměstnala homosexuálního kamaráda po  x letech její kavárna krachuje a ona neví jestli jí to vydrží. Jednou jde na svatbu své sestry a tam je věštkyně co jí řekne, že před svatbou bude mít 5 rande a jedno z nich bude klíčové jelikož tam  potká někoho kdo ji  bude milovat a kdo zachrání její kavárnu. Ty rande jí domlouvají příbuzní první je chlápek co je nějaký bohatý magnát a chce ji jen jako milenku druhý je její kamarád, který jde na to rande jen kvůli tomu, že jede po její matce třetí je nějaký duchovní guru . Na konci si stěžuje , že je na vše sama , ale co jí bránilo najmout více zaměstnanců co jí bránilo dělat rozvozy třeba nic.    Film je rasistický a urážlivý je zde řečeno, že Ježíš je homosexuál  (zajímavé, že u Netflixu a Disneyho to vadí tady je s tím hodně lidí v klidu )  a , že každý kdo je heterosexuál je divný.  Já teda nevím , ale mít homosexuálního přítele nebo lesbickou přítelkyni a být heterosexuální a oni mě to říct tak už bychom se nebavili. Jinak film to není špatný na dvě hvězdy by to  i bylo, ale taková propaganda se mě hnusí. 20 procent  za ty modré šaty co měla na konci a za ty červené co měla na jednom tom rande. ()

Marcos22

Prime Video nám těsně před Dnem svatého Valentýna servíruje australskou romanci, ve které jde o záchranu vysněného podniku prostřednictvím nalezení osudové lásky, poněvadž obojí je v životě Lii (Shuang Hu) úzce propojené. Přeměnit poměrně originální námět do divácky atraktivní formy se zde režisérce Shawn Seet za pomoci scénáristky, která si tu střihla hlavní roli, bohužel nepovedlo. Místo svižné a zábavné romantické jízdy ve stylu Něco na té Mary je, dostáváme nekonzistentní směsici sterilní, trapné a absurdní podívané s afektovanými postavami, která si nestanovila cílovou skupinu a na diváka tak ve finále Pět rande naslepo působí poměrně chaoticky, minimálně v tom, co míní divákovi předat. Osobně hodnotím jako zklamání a promarněný potenciál, jedna hvězda. 👎 (13.02.2024) ()

Aljak

Námetovo sa mi to celkom pozdávalo, ale napokon to bolo akési teatrálne a ukričané. A pritom by sa na tomto motíve dalo postaviť celkom fajn film, stačilo by menej tej "komédie" a ladiť to skôr do dramatickej rovine. Tým najlepším z celého príbehu bola napokon tá Liina tradičná čajovňa, ktorá sa mi veľmi páčila a do takej čajovne by som si išiel celkom rád posedieť. Nuž, pozerať sa na to dalo, nebolo to úplne márne, ale tá početná teatralizácia tomu dosť ublížila. 2* ()