Život třicátnice Maddaleny (Diana del Bufalo) je naprosto chaotický, její kariéra uvízla na mrtvém bodě a má za sebou řadu příšerných schůzek. Jednoho dne však potká nepravděpodobného imaginárního přítele v podobě pornohvězdy Valentiny Nappi. Její úkol? Naučit Maddalenu vše, co potřebuje vědět o životě, sexu a lásce. (Prime Video)

Aljak

Podľa popisu to znelo ako taká typická talianska komédia, ktoré väčšinou dosahujú skôr priemernej úrovne. Ale napokon musím uznať, že ma tento film celkovo bavil a obsahovo mal skutočne dobrý záber. Síce hlavná postava Maddalena miestami pripomínala svojimi "dilemami" osud Bridget Jones, ale napriek tomu to malo v sebe príjemný dôvtip, a prízrak v podobe Valentiny Nappi to celé ešte viac oživili. Za mňa rozhodne veľmi milé prekvapenie, a Diana del Bufalo bola v tejto úlohe výborná. 4* ()

Marcos22

Italská režisérka Michela Andreozzi přináší ve svém pátém celovečerním filmu poměrně originální romantický námět, ve kterém se s hlavní hrdinkou Maddalenou vydáváme na zábavnou cestu za získáním vlastní sebeúcty, a to za pomoci celosvětově známé italské pornohvězdy, Valentiny Nappi. Film hezky plyne a drží se poctivě své hlavní myšlenky. Vyjma doslova chybějícího závěru jsem si film užil, zejména z pohledu vykreslení jednotlivých postav, se kterými se divák dokáže ztotožnit, a dávám slabší tři hvězdy. 🙂 (13.02.2024) ()