Los Angeles, blízká budoucnost. Ničivé zemětřesení zdemolovalo většinu města a při záchranných pracích je potřeba každého pomocníka, včetně policistů. Pláže, které jako jediné zůstaly pohromou nedotčeny, tak zůstávají bez dozoru a stávají se rejdištěm řady brutálních gangů. Tím nejdivočejším jsou Surfoví náckové, vládci Power Beach. Jejich vůdce Adolf má jasnou vizi o sjednocení všech gangů a kompletním ovládnutí pobřeží, ale nepočítá s jedním důležitým faktorem. Mamkou Washingtonovou, které Náckové zavraždili jediného syna. Stará žena, zdrcená ztrátou jediného dítěte, se rozhoduje, že Surfoví náckové musí zemřít. A jatka začínají! (Řitka video)

latvar

Mengele, Adolf, Eva, tohle mě hodně rozsekalo :-D Tento film nelze brát jinak než s hodně velkou rezervou, náckové, co koušou lidem do krku jako nějací upíři, stará černá ženská, která se mstí za vraždu svého syna, tak že vyvraždí celý gang a spousty dalších věcí nad kterými se dá jen pousmát. Jinak já se chvílemi i bavil například hláškou "kdo to udělal?" "Byli to náckové, surfarští náckové" 32% ()

choze

Moje první setkání s trashovou produkcí proslulé společnosti TROMA bohužel nedopadlo vůbec dobře. Úchvatný obal, název i zápletka, ale velmi slabý film. Za prvé jsem čekal mnohem hustější úlet, za druhé je to pomalé, nudné a hlavně je tu minimum akce, která nadto není nijak zvlášť vychytaná (souboje na surfech). Trochu se to rozjede až ke konci, kdy se máma začne mstít a náckové si to konečně vyřídí s ostatními surfařskými gangy. Vidět to na nižším stupni základní školy, možná bych to prožíval jinak a každopádně bych si chtěl natočit vlastní verzi. Pár dobrých hlášek a filmových nápadů, dobrá trashová hudba a výprava, fajn kostýmy, ale toť vše. Žádná brutalita, žádná erotika, nuda, nuda, nuda, pro kterou byl film obecně kritizován. Film měl premiéru na festivalu v Cannes v květnu 1987 a Roger Ebert z něj prý odešel po 30 minutách a kritička z Times napsala, že film není zajímavý ani pro příbuzné herců. ()

kaylin

Ten český název je strašně směšný a vtipně degraduje ten výborný anglický, ale bohužel to je to jediné, co na tomhle snímku může zaujmout. Tady Troma hodně přestřelila a nepřinesla naprosto nic zajímavého, co by skutečně stálo za vidění. Není to zábavné, není to ani moc drsné, je to utahané a prázdné. ()

Vampireman

Hodně subkulturní nízkorozpočťák točenej bandou kamarádů v rezivejch hangárech a na skalách u moře. I název zní hezky, ale je to bez dalších vtipů, ale hlavně nuda (nehledě na to, že je to debilita). Chechtal jsem se akorát, když ke konci vypukne bitka a nějaký protometrosexuálové, co bojujou s náckama, skákaj hvězdice a kopou je do ruky! Vypadá to jak vystřižený ze špatný hodiny tělocviku střední školy. Zajímavý akorát je, že na podobný trashe (a imho to původně tak nebylo plánovaný) to má režii, za kterou se nemusí tak stydět. A konaj se tam dvě hezký holky, jinak ruce pryč! Neni to vtipný ... ()

TERRORDROME

V surferských náckoch sa naplno prejavuje jeden z typických Tromáckych syndrómov. Mám samozrejme na mysli to že na týchto filmoch je často najlepší šialený názov, za ktorým sa potom ťahá úmorne nudná chobotovina. Ja vlastne ani neviem o čom to malo byť. Pakovia v neoprénoch s hákovými krížmi a menami ako Adolf, Mengele či Brutus sedia na pláži, vedú debilné dialógy, občas si zasurfujú alebo si niekam odskočia v žraločej dodávke a takto prejde väčšina filmu. Ku koncu uvidíme pár šarvátok s konkurenčnými klanmi surferov a potom na scénu vbehne stará tučná černoška ktorá všetkých náckov postrieľa v mene pomsty za svojho syna. Jej maniakálny smiech pri jazde na motorke je spolu s obrazom Hitlera so slnečnými okuliarmi jednou z mála zábavných vecí v celom filme. Pochválil by som zaujímavú syntezátorovú hudba ktorá sa mi páčila. Inak je to o hovne a dosť veľkom! ()

• V Německu několik let působila punková kapela Surf Nazis Must Die, která se při výběru názvu nechala inspirovat filmem. (Fenk)