Má lesklou rtěnku a řídí tank.
Píše se rok 2033. Po srážce s kometou na Zemi několik let nepršelo a voda je zboží, za které se platí životem. Civilizace je v troskách. Prakticky všechny vodní zdroje má pod kontrolou společnost Voda a proud, kterou vede její sadistický majitel Kesslee. Proti němu se postaví anarchistická členka zlodějské pouštní bandy Rebecca, která jako jedna z mála přežila brutální nájezd Kessleeho komanda. Dívka musí zpočátku otročit v Kessleeho dolech. Podaří se jí však utéct. S pomocí mladé mechaničky Jet, pouštních zabijáků Trhačů (což jsou mutanti klokanů a lidí) a starého tanku pak proti všemocné firmě rozpoutá válku na život a na smrt... Americký film režisérky Rachel Talalayové vznikl podle stejnojmenného britského komiksu. Ve vedlejší roli dívky Jet uvidí diváci pozdější hvězdu Naomi Wattsovou, ďábelského padoucha Kessleeho si střihl Malcolm McDowell. (oficiálny text distribútora)

blackJag

Pokusit se zadaptovat tuto komiksovou šílenost byla celkem odvaha, protože jestli lze námět nějak charakterizovat, tak to leda jako nezfilmovatelný. Ale odvaha sama prostě mnohokrát nestačí. Béčkovou produkci tady doplňuje nudná režie, která je většinou jen bezradným záznamem a ač je všude nápadů na rozdávání, práce s nimi je nepřesvědčivá. Obsazení mi víceméně sedí, i když výkony kolísají (je zajímavé kam až se od té doby dostala Naomi Wattsová, zatím co kde je konec Lori Petty?). Hlášky tu jsou zábavné a film sám je něčím, co se tak často nevidí a to je potřeba taky docenit :-) 55% ()

sskrblik

Poctivé béčko se vším všudy, tentokráte odehrávajíc se v postapokalyptické budoucnosti v čele s punkovou hrdinkou, které se nezalekne klokanů ani hlavního bosse. Stylisticky si s tím celkem pohráli a hrdinka střídá jeden model za druhým. Sekunduje Naomi Watts, která je někdy jako puťka a někdy jako slušná kost... Je to sice film, který asi vícekrát neuvidím, ale přesto mě to svou ujetostí bavilo a ideálně zvolený film jako motivace před startem dalšího pracovního dne ()

Anderton

Úprimne je to za odpad, ale má to pár svetlejších momentov, takže sa k nemu neznížim. Za prvé ma potešili vsuvky z komiksu, kde sme si aspoň mohli prehliadnuť, aký je v porovnaní s ním tento film strašná blbosť. Tým bude aj komiks, ale v inom zmysle. Za druhé je tu fajn tanečné číslo, kde som na chvíľu uveril, že si tvorcovia z toho robia nejakú brutálnu srandu a toto číslo je vlastne mrknutie na diváka, že sú v skutočnosti intelektuáli. Po piatich minútach som vytriezvel. No a za tretie je tu Naomi, ktorá je v každej nasledujúcej paťminútovke viac a viac sexi a kvôli poslednému záberu na ňu sa oplatilo tento film pozerať. Za jej vizuálnu premenu by si maskérka zaslúžila nejakú cenu na sci-fi festivale. No čo už, raz som si povedal, že chcem vidieť všetky filmy, čo kedy Naomi natočila, obnáša to aj takéto zážitky. ()

Malarkey

Příšerně ujetá kravina, která se mi jako malýmu docela líbila, ale možná proto, že jsem nechápal veškerý narážky okolo, a sledoval příběh, nebo spíše jeho kostru. Ta pancéřová holka, ačkoliv je komiksová, a ve filmu to dává rázně znát, je taky příšerně netaktní a nepříjemná. Co víc si do filmu přát to už opravdu netušim. ()

Djkoma

Tuším, že první komiksová adaptace, která pro film vznikla a nese se opravdu v překvapivém duchu. Temná budoucnost, nedostatek vody, podivné herecké obsazení, které se těžko definuje. Bude to pro někoho tvrdé guilty pleasure, ale pro mě spíše jen jednohubka. Zpětně si na Naomi Watts vůbec nevzpomínám, ale zase 12 let od shlédnutí to není překvapující... Dostala se však daleko. Výstřední film. ()

• Tank použitý ve filmu je americký M5A1 Stuart, doplněný o různé nástavby, z nichž za zmínku stojí skoro celá zadní část Cadillacu Eldorado z roku 1969. (KM Phoenix)
  • Rachel Talalay dostala knihu Tank Girl od nevlastní dcery jako vánoční dar. Bylo to její první seznámení s příběhem. (Pumiiix)
  • Lori Petty v roli Tank Girl vymění během filmů 18 druhů oblečení a změní stejný počet účesů. (Pumiiix)