Lenka.Vilka

Největší ovace by si zasloužil režisér, protože zvládnul hercům vysvětlit, co mají vlastně dělat. Občas jsem si připadla, že je škoda, že nepřišel i ke mně do obýváku, protože je paradoxní, že jsem se místama ztrácela ve filmu, který je jedna velká šablona, a nemá vlastně čím překvapit. Ano, občas je ten film vedený tak špatně, až to bolelo! Přičemž námět sám o sobě není vůbec hloupej, vlastně je moc fajn. A je škoda, že na to evidentně nebylo moc peněz. Slyth: The Hunt Saga totiž není příklad "za málo peněz hodně muziky", ale je to hodněkrát vidět nejen vizuálně, ale taky podle toho, že občas všechno dost pokulhává, jako by někdo vystřihnul dost momentů děje. A to nejsmutnější? Vlastně celý ten nápad ohledně světa lidí a Slythů není vůbec špatný. A kdyby to natočili v jiné zemi (nebo ve stejné s více penězma, protože herci byli v pohodě, teda až na brutálně přehrávajícího hlavního záporáka), asi se z toho stane fajn béčko na páteční večer. Ale takhle to je jenom béčko, na které se asi moc lidí nepodívá dvakrát. Škoda. (Netflix od 8.5.2024) ()