Marmalade

• Austrália Marmalade (viac)

Příběh sleduje muže ve vězení, který vypráví barvitý příběh o romantické bankovní loupeži svému mazanému spoluvězni. Touží utéct a znovu se setkat se svůdnou láskou svého života. (Tomas.C.1509)

Destoroyah

Niečo takéto si v tejto dobe pozrieť je takpovediac osviežujúce. Málokedy nájdeme nečakanú komédiu ktorá je oveľa prepracovanejšia a múdrejšia ako sa na prvý pohľad zdá. Joe Keery hrá nevinného a vystrašeného Barona ktorý svojmu spoluväzňovi rozpráva o jeho romantických chvíľach s "Marmeládov" ktorá ho manipuláciou zatiahla do vykrádaní bánk. (Spoiler.) No je tu nečakaný plot twist a to je ten že spoluväzeň je agent z FBI ktorý sa už dva roky snaží vypátrať Marmeládu. Naplánujú falošný útek no potom film začne naberať nečakane veľa ďalších zvratov. Film sám o sebe neunudí a je určite zábavné a zaujímavé na neho pozerať. Nevedel som do čoho idem a čo od tohto mám čakať pretože o filme Marmalade som v živote nepočul no milo prekvapil, jednohubka s dejom ktorý odsýpa svižne aj vďaka svojej dĺžke. HODNOTENIE: 6/10 ()