Snúbenicu Djanga uniesli banditi. Django (Jeff Cameron) ju musí teda zachrániť, ale nebude to vôbec jednoduché. Problém je v tom, že únoscami sú bratia Cortezovci a ich gang. Vykradli banku a skryli sa v jaskyni. Django ich prenasleduje, a svoju snúbenicu chce za každú cenu späť. (westerns)

fragre

Po čertech drsná banda bří Cortézů unese Djangovi snoubenku, ale ten to tak nenechá a vypraví se po horké stopě. Jo, taky je tam zlatý poklad. Snad příliš nezaspoileruju, když prozradím, že ta milující se srdce se (samozřejmě po úspěšném vystřílení bídáků) nakonec potkají. Velice hloupý film, v kterém by jen nepatrně stačilo přidat, a byla by to celkem obstojná parodie. Sice zde neustále létají věty plné vamos a muchachos, ale exteriéry jsou často natočeny ve vlídné mírně zvlněné krajině plné remízků, zoraných polí a alejí, která je protkána vozovými cestami. Na Almérii zřejmě nebyly peníze. Takže žádná iluze vyprahlého mexického pohraničí se nekoná, jeden si připadá spíše jako u nás za stodolou. Příšerně amatérské výkony "herců" (zvláště drsného cortézovského děvčete) pak katastrofu dokončují. Vůbec to spíše vypadá jako představení z nějakého country městečka než jako regulérní film. Za tu srandu jedna hvězda. ()