Francky a Krimo snívajú o odchode z fádneho života na sídlisku. Miesto kam obaja túžia ísť je notoricky známe plážové letovisko Pattaya. Dostať sa na miesto, kde o ženy, alkohol a párty nie je núdza, je však pre dvoch flákačov , ktorí nemajú žiadne peniaze neľudská úloha. Rozhodnú sa preto, že prihlásia svojho suseda liliputa na majstrovský zápas liliputov v thaiboxe, ktorý sa odohráva práve v Pattayi. To však ešte netušia, že to, čo mala byť vysnívaná dovolenka a začiatok nového života sa stane najbláznivejším dobrodružstvom v ich živote. (Continental film)

koval45

Ono to objektivně asi není zas tak špatné, jak napovídá moje hodnocení, ale s tímhle filmem jsme se zkrátka nějak minuli. Paradoxně bych to nejspíš přijal líp, být to nějaká tuctová americká blbina, ale takhle jsem jen zklamaný z toho, jakej nevkusnej hnus se dneska může vydávat za francouzskou komedii. Takže jsem se předevím snažil rychle zapomenout a to zas klaplo dokonale. Film jsem viděl včera a pamatuju si jen, že se odehrával většinou v Thajsku, vyskytovalo se tam dost agresivních liliputů a celý to bylo dost pošahaný. ()