James May: Náš člověk v... - Japonsku

(séria)
  • Veľká Británia Japan
Veľká Británia, 2020, 4 h 59 min (Minutáž: 47–52 min)

Réžia:

Tom Whitter

James May (sprievodca)

James May vyráží na nezapomenutelné dobrodružství napříč Japonskem. Od zamrzlého severu až po příjemně teplý jih. Seznámí se s místními, pochutná si na nudlích a pokusí se Zemi vycházejícího slunce skutečně porozumět. (Prime Video)

ORi_SV

Pokud máte rádi Japonsko, jistě jste už o něm nějaký ten cestopis viděli. Jasně, těch existuje spousta, většinou to však jsou nudné cesťáky povinně čítající něco o jídle, Tokiu a architektuře a nějakých místních zvyklostí. V podání zajímavého Jamese Maye to je ale o poznání zajímavější. Je to člověk, který (ač je považován v TG a TGT za nudného) má skutečně velmi zajímavé naučné pořady. O Japonsku v tomto případě natočil zábavný cestopis, který je pojatý prostě úplně jinak, než na co jsme u cestopisů zvyklí, a to je sakra dobře! Ale to je prostě typický James May. Ukáže vám Japonsko ze všech možných druhů pohledů, řekne spoustu zajímavostí, které se nedozvíte v žádném podobném pořadu a pozve vás na místa, která budete prostě neuvěřitelně hltat. Bravo Jamesi a díky! P.S.: Už se nedivím, že Jamesovi Amazon svěřil také pořad o vaření. ()

Neuker

Moc všeho nic pořádně. Ale je to James May, takže jedna * víc než průměr. Se seriály ostatních z trojky Clarkson-Hammond-May se to srovnávat prostě nemůže a jako standalone to je průměr. ()