Lenka.Vilka

Takže ok, poslední tři týdny na mě furt na fb vyskakoval tenhle seriál. Tak jsem nabyla dojmu, že buď to je asi fakt dobrý nebo bych měla chodit míň na fb. A po prvním díle, bych řekla: něco mezitím nejspíš. Tohle je klasický revenge drama. A já se přiznám, že jsem na tohle téma viděla málo věcí. Na té rovině, kde se používají intriky, ne bouchačky. Ale první půl hodina rozhodla, že to zkusím. Všechny ty řeči o tom, že je to vlastně jedno, protože tak jako tak umře, všechno to, co z pusy vypouštěla tchyně, věta...nedělej chudinku, to má dneska skoro každej...to na mě bylo moc. Takže jo, když se teda dostaneme časem o deset let zpátky, byla jsem hodně zvědavá, jak to bude fungovat, ty změny. Protože to vážně nefunguje tak, že jde všechno smazat, a začít znovu jinde. Takže jo, jsem zvědavá, jak to utáhnou na počet dílů a zda si to udrží svoje tempo, který má první díl moc fajnový. A zda každý těm dvěma bude přát jenom to nejhorší. Fajn, že to dávají i u nás. Bez podpory českých titulků, ale dávají  :) ()