Green Day: Dilemma

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2023, 3:17 min

Ku piesni "Dilemma" bol natočený oficiálny videoklip, ktorý zachytáva divoký žúr speváka Billieho Joea Armstronga jeho vlastnými očami. Alkohol, kokaín, zábava. Spočiatku čiernobiele videnie uplynulých epizód, zážitkov, situácií a dokonalej nočnej jazdy, sa ku koncu zmení na nepríjemne vyfarbenú realitu jeho drogami a alkoholom ovplyvneného konania. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Dilemma" bude v poradí piatou skladbou z pripravovaného štrnásteho štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny Green Day. Album ponesie názov "Saviors". Jeho vydanie je naplánované na devätnásteho januára roku 2024. Ku songu "Dilemma" bol však už natočený oficiálny videoklip, ktorý zachytáva divoký žúr speváka Billieho Joea Armstronga jeho vlastnými očami. Alkohol, kokain, zábava, superman night show. Jeho spočiatku čiernobiele videnie uplynulých epizód, zážitkov, situácií a dokonalej nočnej jazdy, sa ku koncu zmení na poriadne vyfarbenú realitu jeho drogami a alkoholom ovplyvneného konania. Je to podané v uletenej, vtipnej forme. Profesionálne spracovaný klip ma pobavil, takže nemám pri udelení plného počtu hviezdičiek žiadnu dilemu. ***** ()