Forever Love

• Čína Mang Xin Qian Jin (viac)
Dráma / Mysteriózny / Romantický
Čína, 2023, 6 h 4 min (Minutáž: 12–14 min)

Lin Xin Tong má vše, co si jen dívka může přát. Je bohatá, má milujícího otce, nejlepší přítelkyni a oddaného snoubence. Když se její život náhle otočí vzhůru nohama, tak najednou zjistí, že nic není takové, jak si myslela, a pokud si chce najít v životě své místo, musí se postavit na vlastní nohy a zjistit, komu na ní opravdu záleží a kdo ji jen využívá. (Lex.San)

Lex.San

OK, uznávám, že tahle mini série je z mé strany čisté guilty pleasure. Ústřední dvojici jsem chtěl vidět již v Maid´s Revenge, ale čekal jsem, až bude seriál kompletní a tak nakonec přišel na řadu nejprve tenhle kousek. Ačkoliv je to krátká záležitost s několika herci a minimem scén, nepůsobí to nikterak lacině. Po příběhové stránce je to čínská telenovela s klasickou plejádou záporných a kladných postav. Jediný celkem normálně chovající člověk je kámoš hlavního hrdiny, který tady má dost nevděčnou úlohu a musí se snažit dávat občasnou příběhovou a citovou míchanici nějak dohromady. To, co mě docela překvapilo, byla intimnost některých scén, které bych v čínské produkci nečekal – 3* (6,5/10) ()