Zuzana Smatanová 20

(koncert)
všetky plagáty

Záznam z koncertu v Bratislave, ktorým speváčka spolu so svojou kapelou, hosťami a fanúšikmi oslávila 20 rokov na hudobnej scéne.... Zuzana Smatanová je slovenská speváčka, skladateľka a muzikantka, ktorá sa na slovenskej hudobnej scéne s veľkým úspechom pohybuje už 20 rokov. Počas svojej kariéry naspievala množstvo hitov a spolupracovala s mnohými známymi hudobníkmi a kapelami. K hudobným narodeninám jej počas tohto výnimočného koncertu prišli zablahoželať a zaspievať si spolu s ňou niekoľkí z nich - Peter Nagy, Peter Cmorik, Adam Ďurica, Bystrík, Kuly a skupina IMT Smile. (RTVS)

Arsenal83

Či naživo, či takto cez TV je cítiť z tejto speváčky úprimnosť a skromnosť a to sa dnes v stave akútnej potreby vulgarizovať každú pieseň hľadá len ťažko. Na jej koncerte po neuveriteľných 20 rokoch, ktoré zbehli, ani sme sa obzrieť nestihli, sa našla mala škvrnka možno len v podaní Táslera, ktorý si ukradol svoj čas len pre seba a zas tam spíval až sa triasol. Inak veľký cit a toto je jedna z mála osôb, pri ktorej textoch, hraní na niekoľkých hudobných nástrojoch si dokážem povedať, že toto je umelkyňa a nie nejaký deviantný obraz, za ktoré bojujú liberálne denníky. Ako vravím: úprimnosť a skromnosť. Tá sa 1. januára v TV ukázala u tejto Zuzany a nie v novoročnom príhovore inej Zuzany, princezny zo skládky. ()