Madžo to jadžú

Majo to Guren no Machi (E01)

(epizóda)
  • Japonsko 魔女と紅蓮の街 (viac)

gumbo

Jako jo, byli tam nějaké věci, které podnítili mou zvědavost, zejména minulost ústřední dvojice by mohla být zajímavá. Grafika a souboje taky nevypadli úplně zle. Ale to okolo, ach jo. Opět plné patosu a přehrávání. Ústřední zápletka první epizody je totální bullshit. To jako někdo myslí vážně, že se záporák bude 120 let přetvařovat jako hrdina, chránit životy, protože když pak v jeden den  odhalí svou pravou (temnou) tvář to bude to pravé zadostiučinění? WTF? A zrovna ten den se tam musí vyloupnou "deus ex machina" naši hrdinové, kteří evidentně netušili, že to je zrovna ten den D? WTF? A co to bylo s tou pečetí? Nejdřív se tvrdí, že existence něčeho takového je absolutní nesmysl a pak se to najednou bere jako normální věc? A jak to že lidem sami od sebe dorůstají končetiny? Dalo by se tam najít podobně zmatených věcí daleko víc. A celkově ta všechna "mytologie" okolo čarodějnic je taková meh, jakoby vycucaná z prstu. Nechám tomu ještě jeden díl a uvidíme, ale moc tomu nevěřím. 60 % ()