Představte si, že by na zemi došlo k velkému výpadku elektřiny. Vše mimo provoz, chaos, rabování, střelba, davová hysterie. Postapokalyptické drama začíná... Matthew Kay a jeho manželka Annie žijí společně s dcerou na poklidném předměstí Los Angeles, daleko od všech potíží i nebezpečí. Když ale dojde k velkému výpadku elektřiny, jejich idyla je rázem pryč. Vše je najednou mimo provoz, ve společnosti roste nervozita a objevuje se rabování. Rodinu navštíví jejich přítel Joe, a i když je jeho pomoc v obtížné situaci vítána, přeci jen je zde komplikace. Sebevědomý Joe totiž přitahuje Anie, což Matthewovi samozřejmě není příjemné. Zrovna když se dohadují, vnikne do domu lupič, kterého nakonec zastřelí soused. Oba manželé se rozhodnou odjet k Anniiným rodičům. Cesta se však vyhrotí, když narazí na řidiče Garyho... (oficiálny text distribútora)

Prepperka odpad!

Viděla jsem jen druhou polovinu, ale i to mi stačilo. Ani jsem to nechtěla vidět do konce jak mne nebavil, místy až frustroval. Ale po zjištění, že zbývá už jen 10 minut utrpení, jsem to teda dokoukala. Pominu herecké výkony, divnou kameru a občas i nepřehledný střih. Nejvíc mne frustrovala ta nelogika dialogů a chování postav. Když někoho nechci svézt autem, tak mu to řeknu a prostě odjedu. Proč s ním ještě půl hodiny debatovat? Když mám zraněného, vydám se pro pomoc hned, a nebudu jen doufat, že dnes ještě něco pojede okolo (zvlášť když kvůli nemožnosti dotankování bude provoz mnohem menší). Když od někoho potřebuju pomoct, budu ho přesvědčovat a prosit, spíš než mu vyhrožovat.... Ti lidé si o ty problémy sami říkali, takže není divu že je taky dostali. Chtěla bych být spravedlivá a dát filmu ještě šanci, že třeba když ho uvidím od začátku, změním názor. Ale nebudu. Co jsem viděla mne tak znechutilo, že mu prostě druhou šanci nedám. Na to se mám moc ráda. ()