Aluska88

Marca Warrena jsem prvně poznala v mrazivém dramatu Píseň za chudého chlapce, kde ztvárnil naprostého parchanta. Svými výraznými rysy, zejména pronikavým pohledem dokáže vždy dodat své postavě patřičnou dávku (nebezpečného) sex-appealu. A zvláště, pokud ztvárňuje záporné, či jakkoli narušené, nevyrovnané a zvrácené charaktery dokáže jen svým pohledem vyjádřit prázdnotu, krutost či naprostou šílenost. A taková je i jeho postava Billyho v tomto filmu. Můžu říct asi jen jediné. Ten týpek je fakt psycho:) The Principles of Lust prezentují skutečně "vybranou" společnost, otevřené sexuální scény a bouřlivé orgie. Závěrečná scéna "Bloody Kiss" mezi Alecem Newmanem a Marcem je ale stejně sexy:) ()

Pekisan

Strata casu. Nic originalne sa tu nekona a reziser to dobre vie. Tak nam hned na zaciatku naserviruje cikulu a frndu v plnej roztahnutej krase (hovorim tu o anglicanke takze...) spolu s nadejou, ze ide o silnu nezavislacinu. Nejde. Chlap bez prace a snov stretne zensku, zamiluju sa, strasna laska, ta opadne a zacnu problemy. Zenska sa vyspi za jednu noc s dvoma chlapmi, ale ved zalezi na tom, ze sa lubia. Kedze pocit nudy sa dostsavi celkom rychlo, rejzo sa rozhone zaradit trochu kontroverznosti a uvidime undergroundove zapasy deti. U mna to velmi nezabralo a po 80 minutach som to vypol. Ta jedna hviezda je za hercov, ktori hrali celkom slusne. ()