Archie

• Veľká Británia Archie: The Man Who Became Cary Grant

Bristol 1911: poté, co otec oznámí mladému Archiemu Leachovi, že jeho matka zemřela, najde si Archie novou „rodinu" v akrobatické skupině. Po cestě do New Yorku, kde s nimi hraje ve vaudevillu, se Archie vydá do Hollywoodu, kde mu jeho pohlednost vynese nové jméno: Cary Grant. Vše se daří až do chvíle, kdy mu nečekaně zavolá jeho otec... V roce 1962 se mezinárodní filmová hvězda Cary Grant potřetí rozvádí, protože se mu zalíbí krásná mladá herečka Dyan Cannon. Ta se stane jeho čtvrtou ženou a matkou jeho jediného dítěte Jennifer. Ale přinese mu otcovství klid na duši? (Viasat)

KIT.HL

Úžasná lahůdka v podobě minisérie inspirované knihou  „ Drahý Cary: Můj život s Cary Grantem “ od Dyan Cannon a také živými vystoupeními v show Caryho Granta. Prostor cca 50 min na díl není moc velký, ale zde je využit beze zbytku. Jason Isaacs je Cary Grant ! Obsazení dalších rolí na výtečnou. Laura Aikman jako Dyan Cannon....Nečekal jsem takovou citovou hru slov a emocí...Děj je poněkud zdramatizován od skutečnosti se liší, ale to je dané tím prostorem. Rozhodně nominant na zlaté Globy ! Snad se někdy dostane na veřejnoprávní ČT ART a pokud budou titulky, bude to prostě nádhera! ()

KarelR

Asi lehce nadstřeluju, ale Cary Grant je můj nejoblíbenější herec a Jason Isaacs ho hraje naprosto famózně, tak co po mě chcete :) ()