Saranghandago Malhaejwo

• Južná Kórea 사랑한다고 말해줘 (viac)
Južná Kórea, (2023–2024), 16 h (Minutáž: 60 min)

Cha Jin Woo (Woo-seong Jeong) je neslyšící a raději komunikuje pomocí kreseb a umění. Jeho setkání s Jung Mo Eun (Hyeon-bin Shin), začínající herečkou, která dává přednost slovům, vede k tomu, že se do sebe zamilují. (TammiLargo)

Lenka.Vilka

Něco mi říkalo, v rámci zachování mé vlastní příčetnosti, ať se kouknu, až budou venku všechny díly, přestože to čekání bylo neskutečný peklo. Navíc, až si budu někdy v rámci své osobní nedočkavosti stěžovat, že je nějakej slow burn jako hodně pomalej, tak si vzpomenu na tenhle seriál. Jenže tady to funguje neskutečně dobře a je opodstatněné, protože nejde jenom o přítomnost. Ale především o vyrovnání se s minulostí, aby přítomnost vůbec měla šanci. Tohle je seriál u kterého si uděláte kakao, zalezete pod deku a necháte svět, ať si dělá svoje, protože vy teď máte chvilku. Celý je to takový milý, byť místama dost drsný, protože tady nejsou ukazovaný jenom hezký věci. Takže je příjemný, že i všechny vedlejší linky do sebe hezky zapadají. Možná proto mi bylo jedno, určitý věci jsou totálně předvídatelný. Třeba od souboje s brankou mi bylo jasný, jak to na týhle frontě dopadne.  Nepochopení situace z autobusu a co následovalo v rámci sžívání v třídě. A stejně i tak ty všechny ostatní věci. A já byla ráda, že to přesně taky tak dopadlo. Protože to jsou přesně ty seriálové jistoty, které ve svém diváckém srdíčku potřebuju ♡ Prostě hezky natočené, suprově zahrané a v některých momentech na moje emoce dost náročné. Ale všechno prostě naprosto dokonalé. ()