Zheng Shu Yi (Bai Lu) je tvrdě pracující reportérka významných finančních novin. Je odhodlána získat příběh na titulní stránce, a tak se snaží udělat rozhovor s jedním z nejdiskutovanějších mladých generálních ředitelů v zemi – Shi Yanem (Dylan Wang). Podnikatel se ze své strany snaží provést řadu investic do slibných začínajících firem jako způsob, jak to komunitě vrátit. Mezi těmito dvěma dojde k záměně a jejich cesty se znovu protnou. Ale jak se (zprvu nechtěně) poznávají, začnou si uvědomovat, že jejich osudy mohou být propletené. Mohl by je tento pracovní vztah přivést také na cestu k lásce? (Felisr)

Felisr

Uznávaná reportérka bojuje o rozhovor či jinou spolupráci s nepřístupným byznysmenem. Oba překonávají spoustu životních vzestupů i pádů a i přes několik vzájemně negativních střetů občas umí hodit druhému záchranné lano. Na hlavní dvojici se hezky kouká, též ostatní postavy seriálu jsou zajímavé a dobře zahrané. Bohužel více než tři hvězdy dát nemůžu, nejen kvůli rozvleklosti příběhu. Přestože je Dylan Wang můj oblíbenec, tady se mi jeho herectví moc nelíbilo. ()