Tento výborne obsadený desaťdielny srbský seriál nás zavedie na súd, do kancelárií politikov a do väzenia. Maskovaný vrah rituálne zabije politika (v azylovom dome!) a zanechá po sebe zlatú mincu. Nikola Bobic, úspešný právnik, sa neochotne ujme prípadu a stane sa súčasťou nebezpečnej hry... Žalobkyňou je jeho bývalá priateľka Ana. Súdny proces sa začína. (HBO Max)

Radiq

(česky Děti zla) (a bacha, možná bude malej spoiler) Šel jsem do tohoto seriálu naslepo, protože komentáře tady žádné nejsou, hodnocení málo... a jen jsem chtěl zkusit, co se točí v Srbsku. A chyba to nebyla. Opravdu mě to bavilo, od počátečního zauzlení, přes stopy do minulosti až po konec. Pravda, rozsekání sekerou si představuju trochu víc rozmašírovaně na cucky a děj místama trochu haproval (nejhaprovatější bylo to, že úplnou náhodou má ten obhájce dva případy, které spolu souvisí). Ale to převyšují ty klady, mezi kterými je ten největší krásná Jovana Stojiljković s nádhernými zrzavými vlasy a piercingem v nose - fakt kóča. Taky Radovan Vujović je sympaťák, pokud vám nebude vadit, že jeho postava se vtipně jmenuje Bobić. Někdo může namítat, že to bylo předvídatelné, ale ono tam zas není tak moc postav, tak s tím může machrovat každej, že mu to došlo dřív. Za mě spokojenost a oddych od všech těch nadupaných amerických seriálů. ()