Po sérii vražd zjišťuje hlavní hrdina, že jeho matka byla během těhotenství kousnuta upírem. Mladík se nyní domnívá, že právě on by mohl být vrahem, kterého hledá celé okolí. (Holina)

liquido26

2,5 Klasický béčkový horor. Zezačátku obrovská nuda, ale pak se to trochu rozjelo a začalo to být docela zajímavý. Nicméně i tak tomu nedám víc než lepší dvě hvězdičky, protože tempo bylo příliš pomalé a diskutovalo se tam víc než v poslanecké sněmovně. ()

Oktavianus

Nakonec za dvě hvězdy, i když jsem chvilku uvažoval o třech, ale přece jen to bylo slabší. Hlavně v tom, že se nejedná o klasický "mysteriózní horor", jak je tu film žánrově zařazen, ale spíš jde o stařičkej a neobratnej pokus o sondu do duše (velmi nesympatického) chlapíka, synka ženy v těhotenství pokousané "upírem". Hm. Takže se dočkáme spousty řečí, sem tam decentní vraždičky a dramatického dojáku na závěr. Není to úplně špatné, ale přece jen, já jsem na klasické strašidelné příběhy. ()

corpsy

Film, ktorý zastaral už v dobe svojho uvedenia. Jeden z mnohých ´´mystery´´ filmov, jednej z mnohých podradných produkčných spoločností, ktoré sa rojili ako huby po daždi a snažili sa napodobňovať úspechy tých najväčších filmových spoločností. Skôr ako o námet, ide o jeho spracovanie, ktoré je fádne aj napriek prihliadnutiu k roku vzniku. ()

• Natočeno za deset dní. (Holina)