špaček421 odpad!

Tohle je příšerná nuda. Film natočený za pět kaček, s Williamem Bergerem najatým tak na den natáčení, a se spoustou keců a minimem dění. A plný pokusů o humor, který je strašlivý a trapný. ()

Radiq odpad!

Ježíši zavšivenej psí kriste! Narazil jsem na to náhodou, ale teď musím říct, že spíš omylem. Je to chabé jak plesnivej chleba. Herecké výkony na úrovni pytle brambor. Zpracování jak Za humny je drak (možná horší). Všechny scény natáčeny asi tak na 5 lokacích. Děj tak nudnej a stupidní, že závody ve skoku o tyči do žumpy mi přijdou méně stupidní. Audio stopa s angličtinou tak otřesná, že váhám, jestli byla vůbec potřeba - ten stupidní děj by totiž žádné kecy nezachránily. Kameraman se jmenuje Apetito a hudbu dělal Pičioni... což by mohlo evokovat docela jasnej tragickej výsledek motající se kolem taveného sejra a vy-víte-čeho.. Ale pozor! Úplně tak tragickej zas nebyl, protože zrovna tihle dva mě oslovili alespoň trochu. Kamera tím, jak asi v 15. minutě teprve začaly naskakovat jména herců, pěkně do připraveného záběru. A hudba zas ústřední melodií (při úvodních titulcích) a různejma hudebníma motivama - nebylo to úplně k zahození, jak zbytek filmu. Bohužel zachránit to nemůže nic. ()