Lego Marvel Avengers: Rudý poplach

• USA Lego Marvel Avengers: Code Red

mottleone

40ti minutové kolabo Lega s Marvelem - ideální volba pro taťuldy odchované na komiksovkách, aby měli po nedělním obídku, spolu s dětma 3+, u čeho odpadnout. Nemusíte přemýšlet, máte tu pro kostičky typicky dětinskej humor a hromady referencí. Slabší stránkou je ovšem animace, která není tak kreativní a dynamická jako například u Lego Movie, ale je umělá na způsob TVseriálů či cutscén z videoher, což je na Disney speciálek poněkud škoda. Na závěr - příjemná jednohubka; jenže svůj čas daleko líp investujete do Playstationu s Lego Marvel SuperHeroes.. 6/10 ()

Hanys_

Vlastně už na druhý den jsem nevěděl, že jsem to viděl. Pár věcí potěší (Sam Wilson jak Cap, Iron Manův robot), ale celkově to fakt rychle vyšumí z hlavy. Těmhle lego animákům sluší menší délka. 5/10 ()

Scanerior

Z různých LEGO x Marvel speciálů mi tento přijde jako jeden z nejpovedenějších! Tvůrci bravurně využili několika "novinek" v Marvel MCU světě, tedy například toho, že Sam Wilson je nyní kapitán nebo toho, že Red Guardian je otec Natashi. Z pohledu LEGO fanoušků tu pak bylo skvělé "oživení" robotů typu Bionicle & Hero Factory nebo třeba možnost zahlédnout Mr. Golda. Jako klasicky byl tento LEGO x Marvel speciál vtipný, dokonce bych řekl více než obvykle a příběh sice nebyl epický, ale pro speciál mi stačil. Zvláště bych pak ocenil vtipné sekvence se Santou. ()

drackula

Jednoduchá a najmä vtipná blbina, ktorú si užijú všetky vekové kategórie. Synovi (4r) sa to páčilo a aj ja som sa miestami fakt bavil. Má to aj trochu hluché miesta, ale nič závažné. Pri dĺžke 46 minút to má dostatočné tempo. Plus, ak čokoľvek zbierate, niektoré vtipy o "zberateľoch" si užijete dvojnásobne. 60% Disney plus ()

Sany33

Príbeh: Vo svete miznú hrdinovia aj záporáci spojený v jednej a to červenej farbe. Chyba bola ale uniesť Natashinho otca nakoľko tým záporák rozhneval Avengerov. Prevedenie: Lego filmy si pozriem rád, hlavne kvôli jedinečnému humoru a dobrým dialógovým pasážam. tu to bolo ale veľmi slabé najviac paradoxne pobavil Santa na drakovi. A keď sa už tak nad tým zamýšľam, aj Iron Man je červený prečo jeho vynechali v zberateľovej zbierke? 38% ()