Legendární válečník s démonickou zbraní, která pohlcuje duše, a se samurajským bratrstvem po boku musí potlačit povstání krvelačných zombie. Podaří se mu to? (Netflix)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (9)

Onimuša (2023)

Takže hodnocení seriálu co tu je by mohlo být asi i lepší. Seriál by bohatě stačil na jeden celovečerák. Klasické putování hrdinů do místa odkud není návratu a opravdu se jich většina nevrátí. Hudba ujde a příběh je v pohodě. Chybí ale tady vysvětlení kde protivníci přišli ke svým schopnostem. Animace je také trochu netradiční. Seriál, kde jde hodně o souboje, tak ty jsou dost mizerné. Takže hlavně to táhne to obětování se pro vyšší dobro. ()

Démon (2023) (E01)

Někomu zde vadila animace. Je poněkud divná. Ale Berserk měl ještě horší a bylo to dobré. Zatím seznamování se s postavami a jasně dané cíle cesty. ()

Horský démon (2023) (E02)

Trochu mě to připomíná film 13. Válečník. Záchrana vesnice. Záchrana lidí. Podvody pánů. ()

Noční můra (2023) (E03)

Past a přepadení. Hrdinové mají celkem problém. Protivníci vypadají velice schopně. ()

Očarovat (2023) (E04)

Boje jsou u tohoto seriálu slabinou. Příběh zatím ujde. Obětování se sama a další ztráty v družině. ()

Duše jin (2023) (E05)

Holky neměly žádnou šanci. Trocha zbabělectví a hledání odvahy. Trocha historie kdo s tímto průserem přišel. ()

Netvor Oni (2023) (E06)

Další ztráty a oběti. Již toho moc nezbylo. ()

Posel (2023) (E07)

Takový více upovídaný díl, kde vůdce nepřítel nebyl tak úplně ve vedení. ()

Duše jang (2023) (E08)

Všechno dobře dopadlo, jen to skoro nikdo nepřežil. ()