Ďábelské alibi

• Veľká Británia The Devil on Trial
všetky plagáty
Veľká Británia, 2023, 81 min

Dokument o klukovi posedlém ďáblem a brutální vraždě, který se prostřednictvím rekonstrukcí a autentických záznamů snaží odhalit, co se tenkrát vlastně stalo. (Netflix)

Caviar odpad!

V první řadě si musíme uvědomit, že se jedná o dokument, nikoliv horor. Za druhé, že tento snímek vůbec nepřinesl nic zajímavého a byla to hodina a půl nudy. Příběh se opakuje stále dokola, jen vyprávěn jinými postavami  a tím, že od použitých záběrů uplynulo již skoro 40 let se postavy změnili k nepoznání, nakonec vlastně nevíte, kdo je kdo. Nejpovedenější z filmu je asi přebal, jinak je to jen slabá upoutávka na  V zajetí  démonů. ()

majlika3

Pokud  věříte v nadpřirozeno, a máte rádi děsivé příběhy  Worenových, tak se vám dokument líbit nebude.  Film, jako film v zajetí démonů je celkem  dobrý, ale že bych tomu  věřila ?   Kde pak,  já vidím výčet psychických poruch a chuť vydělat.  Reálné nahrávky mi vůbec nepřipadá přesvědčivé, že se tam dělo nadpřirozeného. Zůstávám nohama na zemi  a dávám 4*  konečně někdo vytáhl alespoň z někoho skutečné   vjemy. ()