Expres hrôzy

• Česko Expres hrůzy (viac)

Co se stane když milion let stará fosilie není tak uplně mrtvá a nachází se zrovna v jednom z největších vlaků na světě, plném lidí?? Herecký koncert hororové legendy Christophera Lee a Petera Cushinga v hororovém příběhu, plném zvratů a houstnoucího napětí! (matestlust)

miccio

Celkem nic moc, podle hodnocení jsem od tohoto filmu očekávala víc. Když pominu fakt, že ty bílé oči jsou odporné a že se sem tam leknete, tak jsem se do konce filmu docela pronudila. Navíc je to trochu zmatené, zejména ke konci už sledujete děj, který postrádá nějaké vysvětlení nebo návaznost, kdo vlastně zařídil to přehození výhybky? ... Je tu zlo z vesmíru, oživlá fosílie (na to že jí jsou teprve dva miliony let je obdivuhodně pohyblivá - mě je třicet a už mě berou záda), jsou tu zombie, přenos myšlenek, a kozák Savalas. Ach jo. Vysvětlete mi někdo toho pobožného magora, který se půlku filmu modlí k Bohu před vším co zavání ďáblem aby se po druhou půlku filmu toužil ďáblem stát. Tak bleskovou a absolutní změnu názorů jsem neviděla ani u našich politiků, a to je co říct. Za dvě *, znovu si to nepustím. ()

Goodboyko

V roku vzniku to asi muselo byť pre divákov poriadne vzrůšo, nedivil by som sa správam že v kinách odpadávali pri pohľade do tých červených očí. Ale dnes už film zaujme asi iba účinkovaním legirnd horrorového žánru, peknými kostýmami a chytľavou filmovou melódiou. ()