Apokalypsa přečte výsledky úkolů před shromážděnými členy Unie. Po neúspěchu šestého úkolu přidá jako trest galaxii neznámých záhadných živočichů. Členové Unie se vydají na zemský povrch a vidí, jak se jim před očima začíná měnit svět. Tentokrát pravidla vytvoří mimozemšťany, kteří cestovali napříč galaxiemi, aby napadli Zemi. (Disney+)

Lenka.Vilka

Cože? To nějak rychle uteklo, ne? :D první polovina to zpusobila! :D ale proč ne, sice se tady vlastně skoro nic nestalo, ale na druhou stranu, padlo pár informací. Takže jako fajn. Ale vážně. Neuteklo to nějak rychle? :D ()

Katakimiku

Tak tady asi prozatím skončím. Po zjištění o čem má tohle anime být a vlastně i po první epizodě jsem z toho měla super pocit, že koukám po dlouhé době na něco originálnějšího. Bohužel tenhle pocit ze seriálu u mě přetrval jen pár prvních epizod než to postupně spadlo do klasických shounenovských kolejí. Žádný zajímavý systém schopností, postavy, svět, nic. Jediné, co bylo výjimečnější jsou akční scény, co mají občas fakt fajn animaci, jinak jsem nebyla nijak a ničím zaujatá a ještě si na závěr dovolím rýpnout za ten zbytečný fanservice. 4/10 ()