Undead Unluck

Nesmrtelnost a neštěstí (E01)

(epizóda)
  • Japonsko Fushi to Fuun (viac)

Fuko Izumo přináší kvůli své zvláštní schopnosti neštěstí těm, kteří se jí dotknou. Ve chvíli, kdy se pokusí spáchat sebevraždu, se před ní náhle objeví nesmrtelný muž, který nedokáže zemřít a má radost, že konečně potkal někoho, kdo mu může dopřát skutečnou smrt. Unese Fuko a začne pátrat po tom, za jakých podmínek by mohlo dojít k vůbec nejhoršímu neštěstí. Jdou po nich však lovci z organizace pro kontrolu neznámých jevů, která si říká Unie! (Disney+)

Lenka.Vilka

Hlavně se mě nikdo neptejte, co jsem právě viděla, protože na tenhle bizár je těžké najít slova. Ale byla to šílená zábava! Pointa je moc fajn a skvěle využitá regenerace, kde to bude asi ještě hodně využívané. Ok, viděla jsem první dva díly najednou, takže vím, že bude ;) ()

gumbo

Tak originální náměty ještě nevymřeli. Vypadá to hodně zajímavě, očekávám kupu hodně černého humoru, spoustu brutality a originální akce. Když to opravdu hodně zjednoduším, tak je to v jádru vlastně taková kombinace Nezvratného osudu a Fatalit z Mortal Combat okořeněná o humor. Tempo to nasadilo doslova vražedné, tak uvidíme co nás čeká dál. Trochu se bojím jestli se ta hlavní premisa brzy neohraje a příběh bude dostatečně nosný, ale zatím to baví i proto, že hlavní duo vypadá hodně sympaticky. Animace i hudba jsou nadprůměrné. 90 % ()