Ragna Crimson

Shinigami ga Umareta Hi (E01)

(epizóda)
  • Japonsko 死神が生まれた日 (viac)

Ragna, nezkušený lovec draků, se spojí s Leonikou, geniální dívkou, která se může pochlubit ohromujícím počtem zabitých draků. Nicméně konec této rutiny přichází ve chvíli, kdy se objeví drak Grymwelt, který disponuje nepřekonatelnou silou ve srovnání s draky, které ulovili předtím. Tváří v tvář tomuto hrozivému nepříteli se Ragnovi vybaví noční můra, která ho v posledních dnech sužovala – navzdory osvojení si nejsilnější síly nemá co chránit a je mu souzeno kráčet po cestě zoufalství a samoty. (mikki089)

gumbo

Máme tady v celku zajímavý shonen. Tentokrát se tu bude bojovat s "draky" (co reagují na stříbro a spálí je ranní slunce - co mi to připomíná? 🤔). Vypadá to, že tu asi budeme dalšího bílovlasého OP co získal najednou božské schopnosti, aby zachránil svět (co mi to připomíná? 🤔). Ale vypadá to, že tentokrát to nebude osamělý hrdina... Takhle napsané to nevypadá moc dobře a už vůbec ne originálně. Ale má to svůj vibe, dobré tempo a příjemně temnou atmosféru. Můžete to skončit v průměru, ale zatím to nevypadá zle. Uvidíme. 75 % ()

Katakimiku

Jako začátek "napínavého" příběhu velké zklamání. Z většiny se jedná o neoriginální shounen, který si navíc jakoukoliv zábavnost akčních scén kazí nepovedenou animací. Kdo netouží po dalším průměrném fantasy s otravně OP hlavní postavou, tak má rozhodně víc možností na co koukat. Po prvním dílu drop. 4.4/10 ()